Jump to content



Προβλημα σε 1 game.


Nick86

Recommended Posts

Το προβλημα που εχω εμφανιζεται μονο σε 1 game(league of legends) και ειναι στο Link παρακατω.

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=VNZipQMfcWU]League of Legends Graphics flicker tear weird problem issue HELP!! - YouTube[/ame]

Παιζω lord of the rings online,mass effect 2,3 και δεν εχω προβληματα.Exω διαβασει οτι η σειρα 7χχχ απο ati ειχε ακριβως αυτο το θεμα με το league of legends αλλα δεν βρισκω καποιο solution εκτος απο update drivers.Εχω δοκιμασει να κανω update σε drivers χωρις αποτελεσμα.Εκανα φορματ ξαναπερασα τα παντα και παλι δεν..Αυτη την στιγμη τρεχω με drivers

10-10_vista64_win7_64_dd_ccc_ocl.

Οταν ξεκιναει να κανει το παραπανω προβλημα κανω αλτ ταβ και ξαναεπιστρεφω στο game και φτιαχνει.

GPU 5970 και ολο το συστημα ειναι σε εργοστασιακα ρολογια εδω και καιρο.

Λετε να πεθενει καποια μνημη απο την καρτα η να την ανοιξω για καθαρισμα γτ δεν την εχω ανοιξει για καθαρισμα ποτε.Απλα δεν μπορω να καταλαβω γτ το προβλημα ειναι μον οσε αυτο το game.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.