Jump to content



Galaxy Note 2 16Gb μαύρο


KostasNK

Recommended Posts

Πωλείται Galaxy Note 2 16 Gb μαύρο με ένα χρόνο και κάτι μήνες εγγύηση ακόμα.

Μαζί με θήκη original Samsung και protector που τα έχει πάνω του από την πρώτη στιγμή που ανοίχτηκε. Μέσα στο κουτί του και με τα original hands free και οδηγίες παρελκόμενα φορτιστή...

Το μόνο θέμα που έχει είναι ένα burn in στην οθόνη που το καλύπτει η εγγύηση...

Δίνεται μαζί και η απόδειξη αγοράς που παίζει ρόλο εγγύησης...

Όταν την έχω στα χέρια μου το απόγευμα θα αναφέρω και ακριβή ημερομηνία αγοράς...

Τιμή: 300euro

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Κάνει 350 καινούργιο πως το θεωρείς ευκαιρία στα 300?

Ναι γιατι για να βαλεις τα εξτρα που εχω πανω θα εδινες 420 και με το που θα το πας service θα εχεις καινουργια οθονη και digitizer και ενα χρονο ακομα εγγυηση...

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ευκαιρία θα αποτελούσε αν το είχες πάει εσύ στο service.

Δεν ειναι λογικο να παρουσιάζεται ένα χαλασμένο προίόν ως ευκαιρία. Αφού το καλύπτει η εγγύηση γιατι δεν το φτιάχνεις να το πουλήσεις μετά ως ευκαιρία?

Link to comment
Share on other sites

Επειδη πηρα τελευταια note2 ελαχιστα μεταχειρισμενο (3μηνων) στα 300. Και θηκη original με nfc + protector 14 ευρω. μπορω να πω κ εγω χωρις να θελω να σου χαλασω την αγγελια απλα να πω την γνωμη μου μιας κ ολοι εχουμε κ κwl0 αλλα κ αποψη.

Οτι καμιά σχέση με ευκαιρία. 350 έχει καινούργιο με 2 έτη εγγύηση ελληνικό.

Και δεν τρέχεις για τίποτα κ το παίρνεις επιτόπου

Γιαυτο κιολλας δεν εχει ενδιαφερθει κανεις.

Sent from my Pantoflini N7100

Link to comment
Share on other sites

Επειδη πηρα τελευταια note2 ελαχιστα μεταχειρισμενο (3μηνων) στα 300. Και θηκη original με nfc + protector 14 ευρω. μπορω να πω κ εγω χωρις να θελω να σου χαλασω την αγγελια απλα να πω την γνωμη μου μιας κ ολοι εχουμε κ κwl0 αλλα κ αποψη.

Οτι καμιά σχέση με ευκαιρία. 350 έχει καινούργιο με 2 έτη εγγύηση ελληνικό.

Και δεν τρέχεις για τίποτα κ το παίρνεις επιτόπου

Γιαυτο κιολλας δεν εχει ενδιαφερθει κανεις.

Sent from my Pantoflini N7100

Και αυτο που δινω ελληνικο ειναι. Απλα εχω περασει γαλλικο official firmware για να παιρνει πιο γρηγορα τα updates. Και η θηκη που δινω εγω original της samsung ειναι.Για την οθονη δεν παω επειδη δεν εχω χρονο.... Ο frost ειχε παρει περυσι το note1 που ειχα βαλει αγγελια με ακριβως το ιδιο θεμα στην οθονη και δεν ειχε κανενα προβλημα να του την αλλαξουν... Βλεπω ακομα με αυτο ειναι και ποσταρει στο forum. Δεν πιεζω κανεναν να το αγορασει. Και να μην πουληθει χρησιμο μου ειναι...

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν είπε κανείς οτι είναι άχρηστο το κινητό ή κακό. Απλά σκέψου οτι όποιος το πάρει στα 300 πρέπει καπάκια να πάει στην samsung για αλλαγή και θα έχει το κινητό σε 1 βδομάδα;

Καλοπούλητο σου εύχομαι πάντως και άμεσσα πάντως.

Link to comment
Share on other sites

Δεν είπε κανείς οτι είναι άχρηστο το κινητό ή κακό. Απλά σκέψου οτι όποιος το πάρει στα 300 πρέπει καπάκια να πάει στην samsung για αλλαγή και θα έχει το κινητό σε 1 βδομάδα;

Καλοπούλητο σου εύχομαι πάντως και άμεσσα πάντως.

Στην smartec γινεται επιτοπου σε ενα διωρο η αλλαγη. Γιατι 2 φορες παντως; :) Δεν βιαζομαι να το δωσω. Ενδιαφερονται 2 εκτος forum. Απλα θα το κρατησω αλλη μια εβδομαδα, μην εχω ξεχασει τιποτα χρησιμο απο αρχεια μου χωρις να το εχω περασει στο note3, πριν του κανω hard reset...

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και αυτο που δινω ελληνικο ειναι. Απλα εχω περασει γαλλικο official firmware για να παιρνει πιο γρηγορα τα updates. Και η θηκη που δινω εγω original της samsung ειναι.Για την οθονη δεν παω επειδη δεν εχω χρονο.... Ο frost ειχε παρει περυσι το note1 που ειχα βαλει αγγελια με ακριβως το ιδιο θεμα στην οθονη και δεν ειχε κανενα προβλημα να του την αλλαξουν... Βλεπω ακομα με αυτο ειναι και ποσταρει στο forum. Δεν πιεζω κανεναν να το αγορασει. Και να μην πουληθει χρησιμο μου ειναι...

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Απλά μια ερώτηση...

Τώρα που έχεις περάσει το γαλλικό firmware,ισχύει η εγγύηση του από την ελληνική αντιπροσωπεία?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.