Jump to content



Πωλείται πλήρες Διπύρηνο PC AMD


Sitios

Recommended Posts

Κουτί: ASUS Vento Series Black (10€)

Τροφοδοτικό: Chieftec GPS-450AA-101A, 450W (15€)

Μητρική: ASUS A8N5X (NFORCE4 SLI chipset, s939, DDR1, pci-e) με aftermarket northbridge cooler (χάλκινο, αθόρυβο) (20€)

Επεξεργαστής: AMD Athlon64 x2 3800+ (dual core, 2GHz, 2x512KB cache) (15€)

Μνήμες: 4x512MB = 2GB, DDR1, PC3200 (20€)

Κάρτα Γραφικών: Sapphire HD5670, 512MB GDDR5 (vga, dvi, hdmi) (δεν απαιτεί extra τροφοδοσία) (25€)

Σκληρός Δίσκος: Western Digital WD1600AAJS, 160GB, IDE (10€)

DVD-ROM: NEC DVD-RW 7203AS (IDE) (5€)

Δίπλα σε κάθε part έχω βάλει μια φιλική τιμούλα μόνο και μόνο για να μπορεί ο υποψήφιος αγοραστής να τις προσθέσει και να δει πως και γιατί κοστολογείται τόσο το pc. Δίνεται 120€. To pc ΠΩΛΕΙΤΑΙ ΜΟΝΟ ολόκληρο όπως είναι, ΔΕ ΣΠΑΕΙ σε κομμάτια!. Επίσης, δε με ενδιαφέρουν ανταλλαγές, μόνο πώληση, γιατί δε μου χρειάζεται και θέλω να αδειάζει ο χώρος (έχω ήδη άλλο ένα pc και ένα laptop).

Το PC δουλεύει άψογα και αθόρυβα! Μπορεί να δοθεί και έτοιμο, στημένο με Win 7 Ultimate SP1, drivers, updates και κάποια βασικά προγράμματα.

Δεκτός κάθε έλεγχος σε όποιον θέλει και μπορεί να έρθει από το σπίτι μου στα Χανιά να το δει σε λειτουργία.

Αποστολή μπορεί να γίνει παντού, και με όποιον τρόπο αποστολής επιθυμείτε, ΕΦΟΣΟΝ προηγηθεί κατάθεση των χρημάτων σε λογαριασμό τραπέζης και ο αγοραστής πληρώσει τα έξοδα μεταφοράς.

Η αγγελία έχει μπει και σε άλλο forum. Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.