Jump to content



Asus crosshair IV formula


jedor

Recommended Posts

Καλησπέρα. Είμαι κάτοχος μιας Asus crosshair IV formula με phenom x2 965. Σκεφτομαι να βάλω πανω τον fx 8350, ο οποίος δεν υποστηρίζεται απο την μητρική μου. Οπότε σκέφτομαι να την πουλήσω και θα παρω μάλλον την sabertooth 990fx. Η μητρικη μου ειναι ακριβώς 2 ετών σε αριστη κατασταση και εχει ενα χρονο εγγυηση ακομα. Πόσα θα μπορούσε να πιασει???? Επίσης αν εχετε καποια καλυτερη προταση για μητρίκη το πολυ μεχρι 170 ευρω παρακαλώ παραθέστε την.

Link to comment
Share on other sites

Εκτός εάν είσαι overclocker και αισχολείσαι με υδροψύξεις και κλαμπατσίμπανα δεν μπορώ να καταλάβω γιατί να αγοράζεις μητρικές ακριβότερες από τον ίδιο σου τον επεξεργαστή...

Link to comment
Share on other sites

Με την προοπτική οτι θα ασχολίουμουν με overclock πανω στον phenom και μελλοντικα θα εβαζα ενα καλυτερο. το θεμα μου τωρα είναι οτι θελω να παω σε ιντελ.. εχω βρει αγοραστη για τον phenom αλλα οχι για την μητρικη επειδη ειναι ακριβη μητρικη.. γιαυτο θελω να μου πειτε ποσα μπορει να πιασει.. εγω πιστευω γυρω στα 120 αν ειμαι λαθος πειτε μου την αποψη σας. την ειχα παρει 200 πριν 2 χρονια και η καινουργια crosshair V formula εχει 220...

Επισης σκεφτομουν να βαλω τον 8350 αλλα ακομα και με τα βετα bios δν υποστηριζεται οποτε θα παω για ι7 4770 μαλλον

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.