Jump to content



Τερμα???


Μοκου

Recommended Posts

Ειχα το mini server lκλειστο γιατι κανανε εργα στην περιοχη η ΔΕΗ, παω να τον ανοιξω μετα απο 2 μερες βαζω την πριζα....τσαφ...ασφαλειες κατω και τα μαλια στον αερα!!! Σηκωνω ασφαλειες ανοιγω το pc λεω ωραια δεν πηγε τπτ καμενο! Ανοιγει κανονικα, παρατησω οτι αργησε να φορτωσει αλλα δεν εδωσα σημασια γιατι απλα στο bios μου το εβγαλε ολα οκ!!Μετα απο λιγες ωρες με περνει τηλ η μανα μ και με κατσαδιαζει!!! Δεν βρησκει πουθενα τα αρχεια τις δουλειας της!!! Παω σπιτι αφαντος ο σκληρος μεσα στα windows!Τον ξιλωνω το βαζω στο pc m 100% υγεια! Αλλα χρειαζεται format για basic!Πως γινεται να μην κανω φορματ και να το γυρισω??? Εχει αρχεια πολυ σημαντικα μεσα και παρα πολλα!

post-7941-1416077811,478_thumb.jpg

post-7941-1416077811,5699_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

φίλε δοκίμασε ένα πρόγραμμα που με έχει σώσει...

ZAR

Zero assumption recovery.

Download critical data recovery software - computer data recovery with ZAR.

μου έσωσε μια φορά ένα usb stick...

Το πρωτο κατευαζω???:whistle2::whistle2::whistle2:

post-7941-1416077815,5479_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δεν με αφινει παραπερα να κανω κινηση! Ο δισκος δεν ειναι κατεστραμενος, μαλλον εχει τις μερες του :hang3::hang3:

Μα, εκεί κάνεις δεξί κλικ στους φακέλους/αρχεία που θες (δεξιά), και τα αντιγράφεις προσωρινά σε ένα άλλο δίσκο...

Link to comment
Share on other sites

Μα, εκεί κάνεις δεξί κλικ στους φακέλους/αρχεία που θες (δεξιά), και τα αντιγράφεις προσωρινά σε ένα άλλο δίσκο...

Δεν με αφινει να κανω τετοια κινηση!! μου ζηταει να το αγορασω!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.