Jump to content



iphone 3GS white/black - €120


reinko24

Recommended Posts

Καλησπέρα Αλάνια μου αναζητώ το τηλεφωνάκι του τίτλου

iPHONE 3gs 16ρι και πάνω αν υπάρχει και 8ρι δεν πειράζει στο δια ταυτα λοιπόν

Καλό θα ήταν συναλαγή στην Αθήνα προς τα Βορεια τιμή ανάλογα την κατάσταση με ανώτερο ποσό τα 120 ευρώ

Αν είναι και Jailbroken ακόμα καλύτερα

Με ενδιαφέρει να είναι λειτουργικό και απροβλημάτιστο!!!( έχω και άλλο ενα που το έχω απο το 2009 και η οθόνη του είναι αψεγάδιαστη φυσικά γρατσουνίες στο bezel ή λιγο σπασμενο καπάκι δεν πειράζει αν δεν επηρεάζει την λειτουργία του)...

Τώρα αν κάποιος έχει το Ipone 4 και θέλει να το δώσει 130 έχει καλώς.. Για το 3GS παραπάνω χρήματα δεν υπάρχει περίπτωση να το συζητήσω ας είναι και με ζελατίνες κλειστό σε κουτί μιλάμε για κινητό του 2008.....με Ανάλυση Οθόνης 480 x 320 pixels και κάμερα 2mp μην τρελαθούμε γιατί έχω δεί κάτι 160ευρα για 3gs είμαρτον...

Σε pm είτε και εδώ απευθείας!

Ευχαριστώ Βασίλης!

Υ.Γ. Για επαρχία και αντικαταβολή μόνο με γνωστά ατομα που έχουν ενεργό ρόλο στο forum

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα Αλάνια μου αναζητώ το τηλεφωνάκι του τίτλου

iPHONE 3gs 16ρι και πάνω αν υπάρχει και 8ρι δεν πειράζει στο δια ταυτα λοιπόν

Καλό θα ήταν συναλαγή στην Αθήνα προς τα Βορεια τιμή ανάλογα την κατάσταση με ανώτερο ποσό τα 120 ευρώ

Αν είναι και Jailbroken ακόμα καλύτερα

Με ενδιαφέρει να είναι λειτουργικό και απροβλημάτιστο!!!( έχω και άλλο ενα που το έχω απο το 2009 και η οθόνη του είναι αψεγάδιαστη φυσικά γρατσουνίες στο bezel ή λιγο σπασμενο καπάκι δεν πειράζει αν δεν επηρεάζει την λειτουργία του)...

Τώρα αν κάποιος έχει το Iphone 4 και θέλει να το δώσει 130 έχει καλώς.. Για το 3GS παραπάνω χρήματα δεν υπάρχει περίπτωση να το συζητήσω ας είναι και με ζελατίνες κλειστό σε κουτί μιλάμε για κινητό του 2008.....με Ανάλυση Οθόνης 480 x 320 pixels και κάμερα 2mp μην τρελαθούμε γιατί έχω δεί κάτι 160ευρα για 3gs είμαρτον...

Σε pm είτε και εδώ απευθείας!

Ευχαριστώ Βασίλης!

Υ.Γ. Για επαρχία και αντικαταβολή μόνο με γνωστά ατομα που έχουν ενεργό ρόλο στο forum

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.