Jump to content



Eρχεται η GEFORCE GTX 780 Ti (η απαντηση της Nvidia στην ΑMD R9 290x)


Vasot

Recommended Posts

Η 780τι ρεφερνς εχει θεμα με τα vbios ο λογος πιθανον για να εχουν τα πρωτεια και να δικαιολογουν τιμη kingpin και class ti.Οι ρεφερνς δεν ειναι σταθερες στα ρευματα.Με το μαμα bios ειναι μια χαρα!Εγω πιστευω μολις πουλησουν τον αριθμο κομματιων που θελουν απο class ti και kingpin τοτε θα αφησουν και τις ρεφ.να παιξουν μπαλα

Με καινούρια bios;

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1,1k
  • Created
  • Last Reply
Αυτο το σωστο bios περιμένουν όλοι πιθανον να βγει με την κυκλοφορια της kingpin.Ακομα ομως και οι 780ti class εχουν θεματα

Nικολα πανε για το 1000αρικο πια...αυτο θα δινει ΤΟΠ νουμερα πια! Η Kingpin εχει κοντα 820 ευρω (700+ λίρες)

Εδω οι 780 gtx μολις πεσανε απο τα 650-700 ευρω μπαγιατεψανε...

Link to comment
Share on other sites

Ναι η kingpin ειναι τσιμπημενη ευρωπη θα παιξει κοντα στα 850 με 900.Εγω πραγματικα απο την τακτική της πρασινης με το θεμα τιμολόγησης ξενερωσα.Εχει τα προιοντα της στον θεο να τα πάρεις καινούργια και μετα για να πουλήσεις τα ξεφτυλιζεις.Αυτο γιατι εχει πιασει εναν gk110 και τον εχει βγαλει σε 200 διαφορετικες υλοποιήσεις. Μεχρι να βγει ο maxwell θα τρεξουν ολοι να παρουν kingpin edition για τα νούμερα θα σκασουν κοντα στο χιλιαρικο και μετα θα σκασει μύτη τιταν ultra και ξανα ολοι θα σκοτωσουν kingpin για να παρουν ultra η οποια μπορει να παίζει και κοντα στο 1200αρι...μετα πάμε για maxwell και ο θεος βοηθος

Link to comment
Share on other sites

Ναι η kingpin ειναι τσιμπημενη ευρωπη θα παιξει κοντα στα 850 με 900.Εγω πραγματικα απο την τακτική της πρασινης με το θεμα τιμολόγησης ξενερωσα.Εχει τα προιοντα της στον θεο να τα πάρεις καινούργια και μετα για να πουλήσεις τα ξεφτυλιζεις.Αυτο γιατι εχει πιασει εναν gk110 και τον εχει βγαλει σε 200 διαφορετικες υλοποιήσεις. Μεχρι να βγει ο maxwell θα τρεξουν ολοι να παρουν kingpin edition για τα νούμερα θα σκασουν κοντα στο χιλιαρικο και μετα θα σκασει μύτη τιταν ultra και ξανα ολοι θα σκοτωσουν kingpin για να παρουν ultra η οποια μπορει να παίζει και κοντα στο 1200αρι...μετα πάμε για maxwell και ο θεος βοηθος

Aφου δεν της πηγε καλα η tegra αγορα τραβαει το αρμεγμα πανω στην δικια μας τρελα.

Ομως πρεπει και εμεις οι ιδιοι να καταλαβουμε ποτε πρεπει να σταματαμε και ποτε να προχωραμε σε αναβαθμίσεις.

Link to comment
Share on other sites

Aφου δεν της πηγε καλα η tegra αγορα τραβαει το αρμεγμα πανω στην δικια μας τρελα.

Ομως πρεπει και εμεις οι ιδιοι να καταλαβουμε ποτε πρεπει να σταματαμε και ποτε να προχωραμε σε αναβαθμίσεις.

Εγω θα μεινω με τους 2 τιτανες αρκετο καιρο ακομα και ο maxwell να ερθει.Θα ξανα αλλάξω καρτες μονο και αν υπαρχει αναγκη και δεν τραβανε στα παιχνιδια.πλεον δεν με ενδιαφερουν τα νουμερα στα μπεντς γιατι κατανταει άρρωστο το ολο θεμα αριθμων.Ειδικα με την σειρα 7χχ της πρασινης ξέφυγε το θεμα.

Link to comment
Share on other sites

Εγω θα μεινω με τους 2 τιτανες αρκετο καιρο ακομα και ο maxwell να ερθει.Θα ξανα αλλάξω καρτες μονο και αν υπαρχει αναγκη και δεν τραβανε στα παιχνιδια.πλεον δεν με ενδιαφερουν τα νουμερα στα μπεντς γιατι κατανταει άρρωστο το ολο θεμα αριθμων.Ειδικα με την σειρα 7χχ της πρασινης ξέφυγε το θεμα.

πάνε τα bench???? εάν αρχίσεις εσύ θα μπορεί να σταματήσει και ο seb αργότερα ο zpaf. πάει το thelab :( γειτονικό έγινε χιουμορ κανω.:sorry:

Link to comment
Share on other sites

Eγω παρέλαβα εχτές..

Τώρα στείνω windows.

Kαλοριζικη φιλαρακι αντε να δουμε κανα νουμερο μην τις λυπαστε ειναι αγωνηστικες καρτες δεν μασανε!!!

Ολοι 780 τι class θα γεμισουμε πως την ειδατε?:hehe::hehe::hehe:

Τα παιδια με τις κοκκινες θα νιωσουν αβολα:hehe::hehe::hehe:

Link to comment
Share on other sites

Kαλοριζικη φιλαρακι αντε να δουμε κανα νουμερο μην τις λυπαστε ειναι αγωνηστικες καρτες δεν μασανε!!!

Ολοι 780 τι class θα γεμισουμε πως την ειδατε?:hehe::hehe::hehe:

Τα παιδια με τις κοκκινες θα νιωσουν αβολα:hehe::hehe::hehe:

να και η δικη μου κάρτα φορεμένη:lock:

post-29541-1416078035,1089_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.