Jump to content



Eρχεται η GEFORCE GTX 780 Ti (η απαντηση της Nvidia στην ΑMD R9 290x)


Recommended Posts

  • Replies 1,1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

καλησπέρα παιδια η εν λογο καρτα με ενδιαφερει πολυ και θα ηθελα να κανω μια ερώτηση με τον online shop της evga, εχει αγορασει απο εκει κανεις? γινεται με αντικαταβολη η αγορα και αν ναι ποσο πανω κατω στοιχiζουν τα μεταφορικα για κρητη? (για να μην ανοιγω νεο τοπικ λεω ας ρωτησω εδω ολο και καποιος θα εχει παρει απο κει :) )

Link to comment
Share on other sites

Η επόμενη nvidia κάρτα ποιά θα είναι? Και πότε βγαίνει? Εχει ανακοινωθεί τίποτα?
Nvidia's next GPU design will be delayed from late 2014 to some point in 2015.

.....The reported delay means the next GeForce line -- presumably the GTX 800 or GTX 900 series -- will be bumped from Q4 2014 into 2015

GTX 800 Series News: Price And Release Date Confirmed? New Details Emerge About The Much Anticipated Nvidia GeForce Graphics Cards! : Trending News : KDramaStars

Μέχρι στιγμής απ'όσο έχω δει δεν έχει βγει κάτι. Υποθέτω ότι μπορεί να βγάλουν κάποια refresh μέσα στο καλοκαίρι (760ti ή 770ti

ή κάποια άλλη ανανέωση) μέχρι να κυκλοφορήσει η καινούργια σειρά.

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδια η εν λογο καρτα με ενδιαφερει πολυ και θα ηθελα να κανω μια ερώτηση με τον online shop της evga, εχει αγορασει απο εκει κανεις? γινεται με αντικαταβολη η αγορα και αν ναι ποσο πανω κατω στοιχiζουν τα μεταφορικα για κρητη? (για να μην ανοιγω νεο τοπικ λεω ας ρωτησω εδω ολο και καποιος θα εχει παρει απο κει :) )

Εχω αγορασει απο εκει 2 τιτανες και μια 780τι.

Αντικαταβολη δεν παιζει παραμονο paypal.

Μεταφορικα 11€ για Ελλαδα. Κανενα 5αρι μερες κανει μεχρι την πορτα σου.

Στάλθηκε από το SM-N9005 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.