Jump to content



Eρχεται η GEFORCE GTX 780 Ti (η απαντηση της Nvidia στην ΑMD R9 290x)


Recommended Posts

  • Replies 1,1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Κατι μου λεει πως η καρτουλα θα ειναι φουρνος :innocent::innocent: Ειναι δυνατον με single fan στη μεση να μπορει να κανει καλα 2Χ GK110 ? :hmm:

Η κάρτα έχει σχεδόν την ίδια σχεδίαση με την GTX690 με την διαφορά ότι 2πλασίασαν το πάχος των 2 ψυκτρών (1 ανά πυρήνα) με αποτέλεσμα η κάρτα να είναι 3slot! Επίσης τα ρολόγια θα είναι χαμηλότερα στον πυρήνα για να διατηρηθεί το TDP κοντά στα 350W.

Με αυτά και άααλλα πολλά η Nvidia φιλοδοξεί να διατηρήσει τις θερμοκρασίες σε λογικά επίπεδα.

Link to comment
Share on other sites

Η Nvidia άλλα λέει όμως!!!

:hehe:

Nvidia Site

Lol, δε το ειχα δει. Μα καλα ειναι μπετόβλακες?? Ποιος θα δωσει 3 χιλιαρικα αντι να δωσει 2 χιλιαρικα και να παρει 2 Titan Black??

Εχουν αρχισει να τα χανουν??

Υ.Γ.

Εχω ποσταρει σκορακια 2 σελιδες πισω!! Τσεκ!

Link to comment
Share on other sites

Εγινε φιλε!

Λοιπον το 'χουμε. Η καρτα λογικα απευθυνεται σε Developers που θελουν να χωρεσουν 6 Titans σε ενα κουτι. 3 Titans Z = 6 Titans. Δεν υπαρχει αλλος λογος να ειναι overpriced 50% απο το SLI.

Και φυσικα κοτσαρουμε και το gaming στην περιγραφη, μπας και μπερδευτει κανενας ζαμπλουτος και την παρει για Gaming. Πρακτικα δεν περιμενω ουτε Review απο τα sites.

Εδω δε βρισκεις Review για την Black. Με το κυαλι ψαχνεις

Link to comment
Share on other sites

Lol, δε το ειχα δει. Μα καλα ειναι μπετόβλακες?? Ποιος θα δωσει 3 χιλιαρικα αντι να δωσει 2 χιλιαρικα και να παρει 2 Titan Black??

Εχουν αρχισει να τα χανουν??

Κοίτα... υπάρχει και το άλλο ερώτημα που δεν έθεσες αλλά θα το θέσω εγώ!

ΠΟΙΟΣ λογικός άνθρωπος θα σκάσει 2000+Ε για 2 titan black και δεν θα τα κρατήσει για κάτι που θα πιάσει τόπο???

Αλλά ας πούμε ότι θές να χαλάσεις με το ζόρι :hehe: 2000Ε στο PC... Γιατί να δώσεις τόσα λεφτά στα γραφικά?? Δώστα αλλού όχι στις κάρτες γραφικών..

Όσο για την Nvidia αυτή ξέρει τι κάνει... μην ανησυχείς! :hehe:

Ααα και να μην ξεχάσω.. περιμένουμε και την R9 299X να βγεί ή όπως θα την λένε τέλος πάντων.. :hehe:

Τέλος θα ήθελα να ρωτήσω και γώ κάτι.. To ( Z ) στο όνομα της κάρτας Titan Z, τι σημαίνει??

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα... υπάρχει και το άλλο ερώτημα που δεν έθεσες αλλά θα το θέσω εγώ!

ΠΟΙΟΣ λογικός άνθρωπος θα σκάσει 2000+Ε για 2 titan black και δεν θα τα κρατήσει για κάτι που θα πιάσει τόπο???

Αλλά ας πούμε ότι θές να χαλάσεις με το ζόρι :hehe: 2000Ε στο PC... Γιατί να δώσεις τόσα λεφτά στα γραφικά?? Δώστα αλλού όχι στις κάρτες γραφικών..

Όσο για την Nvidia αυτή ξέρει τι κάνει... μην ανησυχείς! :hehe:

Ααα και να μην ξεχάσω.. περιμένουμε και την R9 299X να βγεί ή όπως θα την λένε τέλος πάντων.. :hehe:

Τέλος θα ήθελα να ρωτήσω και γώ κάτι.. To ( Z ) στο όνομα της κάρτας Titan Z, τι σημαίνει??

Titan

Titan Z

Titan GT

It's Over 9000!!!

YΓ.

See what I did???:dance3::dance3:

ΥΓ. 2

Εστω ρε παιδι μου οτι εισαι αρρωστος και θες να παιζεις 4k αναλυση!! Τα δινεις τα 2k αν δεν ξερεις ποσα λ7 εχεις.

Link to comment
Share on other sites

Titan

Titan Z

Titan GT

It's Over 9000!!! :haha::haha:

YΓ.

See what I did???:dance3::dance3:

ΥΓ. 2

Εστω ρε παιδι μου οτι εισαι αρρωστος και θες να παιζεις 4k αναλυση!! Τα δινεις τα 2k αν δεν ξερεις ποσα λ7 εχεις.

Λες η Nvidia να βλέπει DBZ και να εμπνεύστηκε απο κεί το όνομα της Titan Z??? :hehe::haha:

Άμα δεν ξέρεις πόσα έχεις και πώς σε λένε δεν τα πετάς σε GPU... Αγοράζεις μία Ferrari και τα τρώς παρέα με όμορφες γκομενίτσες!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.