Jump to content



Intel i7 3930K C2


mortisboy

Recommended Posts

Eχει χρησιμοποιηθεί κυρίως για vga reviews, κουτάτος με 2 χρόνια εγγύηση ακόμα. 380€

Corei73930Kbox.jpg

- Θα προτιμηθούν αγοραστές απο Αθήνα.

- Για αποστολή εκτός Αθηνών τα έξοδα βαρύνουν τον αγοραστή και θα πρέπει να προηγηθεί κατάθεση!

- Η αγγελία έχει μπεί και σε άλλα forum.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

[MENTION=1498]SLN[/MENTION] Σολωνα φίλε δεν με ενδιαφέρει κάποια ανταλλαγή, χρειάζομαι τα χρήματα!

[MENTION=9875]venom7[/MENTION] Στην ουσία ειναι το δεύτερο stepping που έβγαλαν που υποστηρίζει VT-d in ESXi επίσης κλόκαραν λίγο καλύτερα οι C2 :)

VT-d allows you to pass PCI devices through to virtual machines. The only software I know of that even takes advantage of it is ESX which is a standalone host OS for virtualization
Link to comment
Share on other sites

Επειδή ενδέχεται να ενδιαφέρομαι, μπορείς Κώστα να δώσεις κάνα νούμερο overclock και με τι τάση?

Δλδ στα 4.5 με τι τάση, στα 4.7 ή 4.8 ή ακόμα και 5 αν έχεις.Δεν ξέρω που έχεις δοκιμάσει απλά αν μπορείς ότι έχεις...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Λοιπόν καλησπέρα και σορρυ για την καθυστέρηση!

Τα cpu αυτά βασίζονται σε sandy bridge πυρήνα που στο overclock σημαίνει ότι έχουν max multi όπως οι 2600Κ.

Το cpu αυτό έχει max multi x55 σε ss (μονοβαθμιο). Είναι το δεύτερο cpu που έχω και ήταν το backup μου γιατί έχω και άλλο που παίζει x56.

Οπότε έχει παίξει ελάχιστα σε subzero. Σε αέρα νερό πραγματικά δεν έχω ασχοληθεί γιατί δεν με ενδιέφερε, αλλά γενικά το 5500 σε μονοβαθμιο θεωρείται καλό κομμάτι!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.