Jump to content



Wii - Bluray Player - SO-DIMM DDR3 - Laptop


Indiko_Xoiridio

Recommended Posts

Πωλούνται τα παρακάτω:

Μνήμες για laptop-netbook:

Elpida 4 GB (2x2GB) SO-DIMM 1600 MHz DDR3 25€ το σετ ή 14€ η μία.

Bluray Player:

Samsung BD-D5100 Blu-ray Player 50€

Σε άριστη κατάσταση. Παίζει τα πάντα, ελληνικούς υπότιτλους, LAN, youtube, USB.

Κονσόλα Wii:

Η παρακάτω έκδοση

[ame=http://www.amazon.co.uk/gp/product/B004FEF5PC/ref=oh_details_o00_s00_i00?ie=UTF8&psc=1]Nintendo Wii (Black) with Wii Sports + Wii Sports Resort: Includes Wii Remote Plus: Amazon.co.uk: PC & Video Games[/ame]

Wii Softmodded μαζί με 2o χειριστήριο (όχι γνήσιο) και δυο όπλα + Σκληρό δίσκο 160GB με παιχνίδια (θα χρειαστείτε case για τον σκληρό). 90€

Σε άριστη κατάσταση, με μόνο μείον το γεγονός ότι επειδή ήταν αγγλική έκδοση ο φορτιστής του, έχω κόψει το καλώδιο στην άκρη και έχω βάλει ευρωπαϊκή πρίζα.

Laptop:

FUJITSU AMILO PI 2530 με πρόβλημα.

Μετά από κάποια ώρα χρήσης σβήνει μόνο του. Μετά θέλει κάποια ώρα για να ανοίξει ξανά.

Δεν ξέρω τι μπορεί να φταίει και δεν ασχολήθηκα ποτέ. Αν είναι μητρική, υπάρχουν με 20€-30€ στο ebay.

Το laptop είναι κομπλέ ολόκληρο, μόνο ο σκληρός λείπει.

Τώρα που το ξέθαψα και του έριξα μια ματιά, λείπει και ένα κομμάτι πλαστικό από τον ένα μεντεσέ της οθόνης, χωρίς ωστόσο να επηρεάζει κάπου αυτό.

Δίνεται χωρίς σκληρό. 60€

Δεν βρίσκομαι Αθήνα.

Δωρεάν αποστολή (Απλό δέμα ΕΛΤΑ) αν προηγηθεί κατάθεση, αλλιώς +5€ για αντικαταβολή.

:)

Link to comment
Share on other sites

Οι μνήμες πουλήθηκαν.

Νέες τιμές για τα άλλα να φεύγουν και αυτά.

Bluray Player: 45€

Κονσόλα Wii + Wii Sports + Wii Resort + 2 χειριστήρια + 2 όπλα + 160Gb σκληρός με παιχνίδια: 85€

Laptop (χωρίς σκληρό, με πρόβλημα): 50€

:)

Link to comment
Share on other sites

Bump.

Samsung BD-D5100 Blu-ray Player: 40€

Κονσόλα Wii + Wii Sports + Wii Resort + 2 χειριστήρια + 2 όπλα + 160Gb σκληρός με παιχνίδια: 80€ ή 65€ χωρίς τον σκληρό.

Μεταφορικά δικά μου αν προηγηθεί κατάθεση, αλλιώς +3€ για αντικαταβολή.

:)

Link to comment
Share on other sites

Έφυγε και το Wii.

Έμεινε το Bluray Player:

Samsung BD-D5100 Blu-ray Player: 40€

Σε άριστη κατάσταση. Παίζει τα πάντα, ελληνικούς υπότιτλους, LAN, youtube, USB.

Μεταφορικά δικά μου αν προηγηθεί κατάθεση, αλλιώς +3€ για αντικαταβολή.

:)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.