Jump to content



να βαλω χερι στην registry


kv3d

Recommended Posts

Υποκινουμενος απο την διαφημιση στο site του PCmag ,κατεβασα το Registry Mechanic 3.0 ,

το οποιο δηλωνει οτι με δυο-τρια κλικ θα αναγνωσει ολα τα προοβληματα του registry και μονο του θα τα διορθωσει.

Θα δουλεψει ? η θα μου διαλυσει το συστημα?

οκ ξερω,..μη πειραζεις οτι δεν ξερεις ,...κλπ, αλλα το συστημα εχει αρχισει να τα παιζει και δεν εχω κουραγιο να φαω δυο μερες για φορματ και σεταρισμα προγραμματων:confused:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από darkCount

Μπορείς παντα να φας 4 μέρες!:T:

2 μέρες να παλεύεις με το Registry Mechanic και άλλες 2 να κάνεις φορμάτ!:banging:

οκ οκ...ριχτου μια ματια..δεν χάνεις τπτ...εμπειρίες....

:T:

Αρχική απάντηση από kv3d

Υποκινουμενος απο την διαφημιση στο site του PCmag ,κατεβασα το Registry Mechanic 3.0 ,

το οποιο δηλωνει οτι με δυο-τρια κλικ θα αναγνωσει ολα τα προοβληματα του registry και μονο του θα τα διορθωσει.

Θα δουλεψει ? η θα μου διαλυσει το συστημα?

οκ ξερω,..μη πειραζεις οτι δεν ξερεις ,...κλπ, αλλα το συστημα εχει αρχισει να τα παιζει και δεν εχω κουραγιο να φαω δυο μερες για φορματ και σεταρισμα προγραμματων:confused:

Χρησιμοποίησέ το κι αν δεις προβλήματα, ρίχτου format να στανιάρει. :p

Link to comment
Share on other sites

Α ωραια worldlingo thread.....

Εχω κι εγω κατι λεξεις για μεταφραση να τις πω??

Στο θεμα μας το registry mechanic δεν ξερω αν θα σου κανει ζημια παντως το easy cleaner σιγουρα θα σε σωσει, το χρησιμοποιω και στη δουλεια και ειναι αψογο.

http://personal.inet.fi/business/toniarts/ecleane.htm

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω Georgeks ,φαινεται ενδιαφερων,θα το δοκιμασω.

το Registry Mechanic ειναι πετσοκομμενη εκδοση trial,δημιουργησε κατι προβληματακια,

θελουν και χρηματα για την πληρη εκδοση.Ηδη το απεγκατεστησα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kv3d [Σήμερα, στις 13:29]

Ευχαριστω Georgeks ,φαινεται ενδιαφερων,θα το δοκιμασω.

το Registry Mechanic ειναι πετσοκομμενη εκδοση trial,δημιουργησε κατι προβληματακια,

θελουν και χρηματα για την πληρη εκδοση.Ηδη το απεγκατεστησα.

Η έκδοση 4 που έχω χρήσιμοποιήσει πάντως δε μου δημιούργησε κάποιο πρόβλημα (σε 3 πι-σι)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.