Jump to content



Μεταφορα εικονων απο ipod σε pc


JohnnyX

Recommended Posts

Δυστυχως χτυπησε ο δισκος του laptop και εχασα ολες τις φωτογραφιες μου

Τις εχω ομως και στο ipod (5ης γενιας - ipod video).

Αυτο το μηχανημα ποτε δεν το συμπαθησα και ακομα περισσοτερο το ακατονοητο itunes.

Θελω να επαναφερω τις photo που εχω εκει...εφαγα πολλες ωρες..αλλα απλα δε μπορω

Το itunes χωρις να μου δειχνει καν τις φωτογραφιες (!!) μπορει να μου τις συγχρονισει

Μονοπλευρα ομως..ζητας να συγχονισει με καποιο φακελο..και αυτο που επιθυμει να κανει..ειναι να σβησει ολες τις δωτο που εχει..γιατι ο αλλος φακελος ειναι αδειος !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δοκιμασα πολλα αλλα προγραμματα.

Αλλα θελουν μονο ipod touch. Αλλα (τα περισσοτερα ισως) επαναφερουν αρχειο αρχειο...αλλα σε καθε περιπτωση ! Χωρις το folder structure που εχω ! 5000 φωτογραφιες πρεπει να κρατηθει η δομη φακελων και αρχειων...του κακου ομως ! Δεν εχω βρει πως μπορω να τις μεταφερω . Αλλα παλι τις βγαζουν σαν .bmp . Βασικα αδυνατω να καταλαβω πως δουλευει το itunes..Ειδικα η τελευταια εκδοση

Δε μπορω να δω τις φωτογραφιες απο το itunes? Ειναι δυνατον ?

Πως στο καλο γινεται κατι τετοιο ?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.