Jump to content



ASUS P5E3 PREMIUM / WIFI-


johnamd

Recommended Posts

πωλειται η παραπανω μητρικη socket 775 ddr3 ASUS P5E3 PREMIUM / WIFI- με το κουτι της.90ευρω. εξοδα αποστολης δικα μου μετα απο καταθεση τραπεζης

επισης καρτα γραφικων 5850 msi χωρις συσκευασια 70 ευρω

Link to comment
Share on other sites

^ μα υπάρχει λόγος για τέτοιου είδους προσφορές ( <50% της τιμής του πωλητή ) ; Εμένα μόνο ως αφορμή για προστριβές μου φαντάζουν...

Να ρωτήσω μοντέλο (part number) για την 5850 και αν και αυτή η τιμή είναι shipped; :)

Link to comment
Share on other sites

^ μα υπάρχει λόγος για τέτοιου είδους προσφορές ( <50% της τιμής του πωλητή ) ; Εμένα μόνο ως αφορμή για προστριβές μου φαντάζουν...

Να ρωτήσω μοντέλο (part number) για την 5850 και αν και αυτή η τιμή είναι shipped; :)

Ναι Είναι με έξοδα Αποστολής ,

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικα απορώ με πολλούς με τι σκεπτικό κάνετε τις αγορές σας....

Johnamd σε ευχαριστω για την άμεση απάντηση αν δεν βρεθεί αγοραστής η προσφορά μου παραμένει στα 35 ευρω

Link to comment
Share on other sites

τελευταια μειωση τιμων.πωλειται η παραπανω μητρικη socket 775 ddr3 ASUS P5E3 PREMIUM / WIFI- με το κουτι της.80ευρω. εξοδα αποστολης δικα μου μετα απο καταθεση τραπεζης

επισης καρτα γραφικων 5850 msi χωρις συσκευασια 65 ευρω(η αγγελια εχει μπει και σε αλλο

φορυμ)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.