Jump to content



δεν ανοιγει το iphone 5 μετα απο αναβαθμιση σε 7,03


apostatis

Recommended Posts

ενας φιλος μου εφερε το κινητο που κατα την αναβαθμιση κολλησε και τωρα δεν ανοιγει και μενει στο εικονιδιο που δειχνει συνδεση με itunes

οταν το βαζω στο iTunes λεει πρεπει να γινει επαναφορα συνεχιζω και μετα απο λιγο γραφει δεν μπορει να γινει επαναφορα παρουσιαστηκε αγνωστο σφαλμα 2

δεν εχει jb και εχω το τελευταιο iTunes,

δοκιμασα και σε mac και σε pc

το εβαλα σε DFU και κάνε Restore και παλι κολλαει

σε καποια φαση μονο εκανε restore και ανοιξε στη φαση που κανεις τις αρχικες ρυθμισεις οπως οταν το ανοιγεις για πρωτη φορα αλλα εκανε επανεκινησεις μονο του συνεχεια

ετσι σε προσπαθεια για restore παλι κολλαει και λεει σφαλμα 2

τι να κανω?

Link to comment
Share on other sites

tinyumbrella πέρασέ το και δοκήμασε και απο εκεί να το ξεκολλήσεις αν και με αυτο δεν επανέλθει στείλτο να το πάνε arvato να σου πουν οτι εχει προβλημα υγρασιας οπως λένε σε όλους μιας και είναι ανίδεοι όλοι εκει μέσα και κατσαβιδιάζουν όλα τα κινητά με χαρά ή το πολύ πολύ να σου δώσουν το ίδιο με καμια άλλη μητρική

γενικά αν φάει φλασία το iphone μόνο σε κατάστημα που με λίγη φασαρία σου ξαναδίνει άλλη συσκευή αν είσαι μεσα στην εγγύηση....

Το ξαδερφάκι μου 3 φορές άλλαξε το 5ρι στο Γερμανο μέχρι να πάρει ένα ''καλό''

Δυστηχώς τα περισσότερα που έρχοντε στην ελλάδα είναι παραεισαγωγή ίσως τα πρώτα κομμάτια αν ηταν απο apple όλα τα υπόλοιπα είναι Ρουμανία/Βουλγαρία απο όλα τα καταστήματα

Link to comment
Share on other sites

Ανοιξε τελικα με διαμορφωση σαν νεο iphone μετα απο επιτυχημενο επιτελους restore

επειδη δεν θελω να του κανω restore from backup μην κολλησει παλι πως μπορω να παρω τις επαφες μου απο το iTunes μιας και δεν τις ειχα σωσει με icloud?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.