Jump to content



Αγορα προβολεα


ARMAGEDDON

Recommended Posts

Δε ξέρω κάτι σε αυτά τα χρήματα που να είναι αξιόλογο. Άμα μπορείς να πας ένα 50ρικο παραπάνω ([ame]http://www.amazon.de/LG-PB60G-Projektor-Kontrast-15000/dp/B0089RG2Q2/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1384427015&sr=8-1&keywords=LG+PB60G[/ame]) ο lg pb60g είναι ok για τα χρήματα που ζητάει. Είναι ψιλοψόφιος και μερικοί έχουν πρόβλημα με το focus κλασσικά αλλά το γεγονός ότι δε θέλει λάμπες θα σου βγάλει τα σπασμένα πολύ γρήγορα.

Δες εδώ τι λένε ή κοίτα και για το μέγάλο αδερφό του (LG PA70G) που τον έχουν περισσότεροι, τα ίδια σκ@τ@ είναι πάνω κάτω.

edit: ακούγομαι λίγο αρνητικός τώρα που το ξαναδιάβασα το ποστ μου, να επισημάνω ότι άμα σου κάτσει pj χωρίς focus problems είναι μια χαρά εργαλείο. Για τα $$ και για σκοτεινό δωμάτιο είναι μια χαρά.

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως ξεκινάς λάθος...

Τι ανάλυση?

Το περιβάλλον που θα παίζει θα ειναι σκοτεινό/ φωτεινό?

Απόσταση θέασης, τοποθέτησης, επιφάνεια προβολής?

Γενικά σε αυτά τα χρήματα που ζητάς ειναι δύσκολο να βρεις κατι αξιόλογο καινούργιο..

Σε μεταχειρισμένο ίσως βρεις κατι με λίγες ώρες αλλά και πάλι δε νομίζω για 1080..

Link to comment
Share on other sites

Λιγο search που εκανα μιας και ειμαι απο κινητο

Βρηκα ενα αρκετα υποσχομενο των epson vs220 στα 320

Αλλα δεν τον βρισκω σε ελληνικα μαγαζια

Θα το ψαξω περισωτερο οταν γυρισω

Στάλθηκε απο Thelab.gr Phone

Link to comment
Share on other sites

Παμε μια να σας πω τι ψαχνω κιολας να ειναι οσο το δυνατον η αναλυση του μεγαλυτερη να εχει αρκετες θυρες οπως ο παραπανω epson να εχει και οικονομικη λαμπα 50-60 ευρω και να μην θελω 120-150 ευρω

Αυτα πιστευω ειναι αρκετα

Στάλθηκε απο Thelab.gr Phone

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.