Jump to content



Kasperky Internet Security για πολλά άτομα


bezdim

Recommended Posts

Θέλω να πάρω το πακέτο για 10 συσκευές και 2 χρόνια.

Το θέμα είναι ότι πέρα από 2 κλειδιά δικά μου, τα υπόλοιπα 8 θα πάνε σε υπολογιστές άλλων παιδιών.

Με άλλα λόγια θέλουμε να μοιραστούμε το κόστος 8-9 άτομα και να επωφεληθούμε από την έκπτωση.

Έχω ήδη ανοίξει ticket στην Kaspersky, αλλά μιας και δεν είμαι πελάτης τους ακόμα, φοβάμαι ότι παίζει και να μην απαντήσουν ή να αργήσουν πααααρα πολύ.

Όπως και να χει μια 2η γνώμη από εδώ μέσα αξίζει.

Αν δε γίνεται αυτό που θέλω να κάνω, θα εκτιμήσω αν μου προτείνετε κάποια αντίστοιχη λύση στο ίδιο μοτίβο.

Link to comment
Share on other sites

Άλλη ερώτηση:

πληρώνω το ποσό, παίρνω 10 keys, τα μοιράζω στον καθένα και όσο έχουν αυτά τα cd keys όλα καλά μέχρι να περάσουν τα 2 χρόνια;

ΕDIT και ναι έφαγα πόρτα γιατί δεν έδωσα activation code

Link to comment
Share on other sites

Nαι. Μολις ληξει η συνδρομη, απλα δεν θα γινονται updates. Θα δουλευει "κανονικα" κατα τα αλλα...

Απλα προσοχη στο εξης....Αν καταλαθος μπουν τα codes παραπανω σε πανω απο 2 pc, και γινει update, η Kaspersky το καταλαβαινει κ κλειδωνει τα updates.

Link to comment
Share on other sites

H Barclays δίνει δωρεάν σε κάθε πελάτη της 3 κλειδιά kaspersky Internet Security, που ανανεώνονται στην τελευταία έκδοση κάθε χρονιά.

Δεν πρέπει να έχεις κάποιο Χ ποσό, ούτε πληρώνεις συνδρομή! :hi:

(το χρησιμοποιώ μια τριετία τώρα, έχοντας 0,33 £ στον λογαριασμό, και χωρίς καμία συναλλαγή από το 2011..)

edit: click for info

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.