Jump to content



Gigabyte aivia m8600


syma

Recommended Posts

Καλησπερα παιδια ψηνομαι να παρω αυτο το mouse:

GIGABYTE - PC Peripherals - Mouse - Aivia - Aivia M8600 V2

ειμαι αριστεροχειρας και τοσα χρονια ειμαι με ποντικι δεξιοχειρων.

παιζω αρκετα παιχνιδια μεταξυ των fps και για να πω την αληθεια δεν βρισκω τπτ καλυτερο value for money.

ειναι με 50 ωρες παιχνιδιου, ειναι ασυρματο,(και ενσυρματο αν θελω) εχει 2 μπαταριες οποτε φορτιζει η μια βαζω την αλλη,καλο dpi, ομορφο και με 14 κουμπια νομιζω...

η τιμη του 85 ευρω.

εσεις εχετε να μου προτινετε κανα αλλο gaming mouse απαρρέτητα για αριστερο χερι, ασυρματο και σε τιμη κατω των 100 ευρω?

ευχαριστω για τον χρονο σας

Link to comment
Share on other sites

Razer DeathAdder Left-Hand Edition Gaming Mouse - Ergonomic Gaming Mouse - Razer United States

δοκιμασε αυτο,ειναι η left-handed εκδοση

το εχω δει και το εχω ακουσει αλλα δυστηχως ειναι με καλωδιο που δεν μου αρεσει καθολου...

Link to comment
Share on other sites

το aiva αναφερομαι

με συγχωρεις τοτε που σε παρεξηγησα.μαλλον σε αυτο θα καταληξω γιατι τα αλλα ξεφευγουν κατα πολυ...

εχεις καποια πρoσωπικη εμπειρια απο το συγκεκριμενο mouse?(aivia)

Link to comment
Share on other sites

το εχω δουλεψει σε φιλο για λιγο αλλα εμεινα ικανοποιημενος.καλο βαρος,ωραιο στο χερι,καλη αποκριση. το καλυτερο που εχεις να κανεις ειναι να βρεις που μπορεις να το δοκιμασεις ωστε να δεις αν ειναι ακριβως αυτο που ψαχνεις!:yu:

Link to comment
Share on other sites

δυσκολο να βρω να το δοκιμασω καπου .ειναι και περσινο μοντελο οποτε δεν φανταζομαι να υπαρχει σε κανα μαγαζι για να το δω...

Τελος παντων το παραγγειλα εχτες.θελουν 5-8 εργασιμες για να το φερουν και προπληρωμη απο καρτα η τραπεζα:jump:

θα σας πω εντυπωσεις οταν το εχω στα χερια μου

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.