Jump to content



SSD 120 128GB άμεσα!!


vagos2221416003330

Recommended Posts

Όπως λέει ο τίτλος ψάχνω για SSD.

Απαραίτητη προϋπόθεση να έχει 100% health και 100% performance και 6 μήνες τουλάχιστον εγγύηση ακόμα...

Συγκεκριμένα ενδιαφέρομαι για : Ocz Vector , Samsung 840 PRO (για αυτούς δίνω μέχρι 90€ ) και με ενδιαφέρει και ο 840 EVO για τον οποίο δεν δίνω πάνω από 70€.

Ευχαριστώ

Υγ* Αν αλλάξει κάτι στα ποσά που διαθέτω θα κάνω bump..Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Δεν με ενδιαφέρει καθαρά και μόνο λόγο επιδόσεων.

Έχω τον Ocz Vector σαν Νο1 στη λίστα μου,μετά τον Samsung 840 Pro

Μέχρι 90€ για αυτούς αλλιώς Έναν απλό Samsung 840 EVO με 70€

Link to comment
Share on other sites

Όπως λέει ο τίτλος ψάχνω για SSD.

Απαραίτητη προϋπόθεση να έχει 100% health και 100% performance και 6 μήνες τουλάχιστον εγγύηση ακόμα...

Συγκεκριμένα ενδιαφέρομαι για : Ocz Vector , Samsung 840 PRO (για αυτούς δίνω μέχρι 90€ ) και με ενδιαφέρει και ο 840 EVO για τον οποίο δεν δίνω πάνω από 70€.

Ευχαριστώ

Υγ* Αν αλλάξει κάτι στα ποσά που διαθέτω θα κάνω bump..Ευχαριστώ

Aν σε ενδιαφερει εχω εναν Samsung 840 Pro 128GB, αγορασμενος απο Msystems 14/1/13, με υπολοιπο εγγυησης 4 χρονια, στο κουτι του.

Στα 90 ευρω.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ αλλά δεν θα διαθέσω περισσότερα χρήματα από 90€ για δίσκο.Προς το παρών με ενδιαφέρει πολύ η προσφορά του knight 77 .Κατά πάσα πιθανότητα θα είναι και η τελική μου επιλογή εκτός αν προκύψει κάποια καλύτερη στα 90€.

Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον

Link to comment
Share on other sites

Να κλειδώσει παρακαλώ!Ευχαριστώ πολύ τον φίλο Βάιο ( knight_77 ) για τον ssd καθώς και τα άλλα μέλη για τις προσφορές τους.( και το "forum" για την φιλοξενία της αγγελίας φυσικά)

Καλές γιορτές σε όλους!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.