Jump to content



Nvidia gtx 760!


ChrisPr

Recommended Posts

Καλησπερα! Μιας και καινουργιος εντελως στο forum, ηθελα να ρωτησω τα τσακαλια μιας και δεν εχω εμπειρια καθολου στο θεμα :p

Μπορω να παραγγειλω την 760 evga κατευθειαν απο το σιτε της Evga ? (με πιστωτικη παντα) Και να μουρθει κατευθιαν σπιτι? Και αν ναι πληρωνω κατι επιπλεον?

Η πρεπει να βρω καποια αλλη ελληνικη σελιδα που να την πουλαει? Κριμα που δν την εχει καπιο γνωστο site μιας και εχω παρει τρια τεσσερα πραγματακια

απο e-gate.gr kai apo e-shop. Η αληθεια ειναι οτι η evga η gigabyte Θελω, αλλα σε ενα σιτε ebw.gr εχει την evga εαν και το σιτε ειναι ψιλο απαραδεχτο

αλανταλων βγαζει ( το συγκεκριμενο μαγαζι να φανταστω ειναι εμπιστο ετσι? ). Τελος (σορρυ αν κουρασα xD) εχει καποιος να μου προτεινει καποιο καλο σιτε και εμπιστο για της evga την καρτα?

Η οτιδηποτε αλλη πληροφορια πανω και στην καρτα αλλα και σε επιλογη site κλπ ειναι κατι παραπανω απο καλοδεχουμενη :happy2:

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω ναι οντως κοιταξα καπια posts και γινετε, αλλα το θεμα ειναι στα στελνουν κατεθειαν σπιτι? η πρεπει εγω να παω να την παρω? επισης ειμαι τωρα και στο διλημα evga ή gigabyte :D

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω ναι οντως κοιταξα καπια posts και γινετε, αλλα το θεμα ειναι στα στελνουν κατεθειαν σπιτι? η πρεπει εγω να παω να την παρω? επισης ειμαι τωρα και στο διλημα evga ή gigabyte :D

Στην στέλνουν σπίτι με UPS. Το θέμα είναι ότι δεν αξίζει σε αυτή τη τιμή που την έχουν πλέον. Πάρε την ASUS που σου έκαναν link στα 235€. Άμα σώνει και καλά θες να πας σε πιο overclocked - τράβα στην gigabyte τότε. Πιο φτηνά από της EVGA θα σου βγει και από ελλάδα. Αν και 250 για 760 δεν αξίζει με τις r9 280x στα 285

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ νασε καλα :D το θεμα οτι η asus εχει μονο ενα 8pin κ οχι 6+8 τι ρολο βαραει?

Μηπως θαχει προβληματα σε σχεση ρευματων κλπ? αποτι review εχω διαβασει δεν εχει κανεις καπιο προβλημα.

Ξερει κανεις τπτ παραπανω? η να την παρω αφοβα? :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.