Jump to content



Keyb επί του καναπέος...


spc

Recommended Posts

Ξαναστήνω (πρώτα ο θεός :p) εκεινο το gaming PC στο σαλόνι.

Ψαχνω ενα keyb το οποίο θα ειναι μαζεμένο (να μπορεί να καθεται ανετα στα ποδια στον καναπε), με φωτιζόμενα πλήκτρα και προφανως ασύρματο.

Εξτρα gaming features ειναι φυσικα εκτιμητέα.

Εχω κοιταξει τα κλασικα (MS, Logitech) αλλα δε βλέπω κατι να με καλύπτει...

Εχω ηδη αυτό Gamepad - G13 Advanced Gameboard - Logitech αλλα θελω και κατι να μπορω να πληκτρολογήσω κατιτις.

Ιδέες;

Link to comment
Share on other sites

thx αλλα κανενα από τα 2 παραπανω δεν ειναι με φωτιζόμενα πληκτρα...

περαν τουτου θα προτιμούσα κατι πιο ποιοτικό (οχι Κινεζια δλδ) - κι ας ειναι και λιγο μεγαλύτερο που λέει ο λόγος...

Link to comment
Share on other sites

Αυτό; Bluetooth Illuminated Keyboard K810 - Logitech

περαν τουτου θα προτιμούσα κατι πιο ποιοτικό (οχι Κινεζια δλδ) - κι ας ειναι και λιγο μεγαλύτερο που λέει ο λόγος...

Ναι ρε, όλα τα υπόλοιπα φτιάχνονται από παρθένες ολλανδέζες σε εργοστάσια με παράθυρα που δείχνουν τα γρασίδια :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Ξεχασα να πω οτι αυτό το εχω ηδη αλλα δε μου γεμίζει το μάτι για gaming κατασταση...εχει πολυ lag γενικα....(υποθετω λόγω bt; )

Ναι ρε, όλα τα υπόλοιπα φτιάχνονται από παρθένες ολλανδέζες σε εργοστάσια με παράθυρα που δείχνουν τα γρασίδια :hehe:

Ελα, σταματά τώρα σε παρακαλώ γιατι ήδη φαντάζομαι τον Νουρη με κοτσιδάκια, φακίδες και ασπρη ποδια να συναρμολογεί τα πλήκτρα των keybs και αναστατώνομαι....:p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.