Jump to content



Τελικα υπαρχει?


nikoskrhth

Recommended Posts

Τελικα υπαρχει κανενα volt Mod για το Tagan 480w PSU για να αυξησουμε τις τασεις?

και οντος ειναι αληθεια οτι αναλογα με το φορτιο στην 5αρα μεταβαλεται η ταση στην 12αρα?

δεν με ικονοποιουν οι τασεις του στα 2.8ghz o destop βαρτον παρακαλω με 1.85ν μπαινει στα windows ενω με 1.9ν δεν μπαινει γιατι δεν αντεχει το τροφοδοτικο. αφου η 12αρα παει 11.8 και κατω

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Rommel.Gr [Σήμερα, στις 16:28]

Τις τασεις τις βλεπεις με πολυμετρο;γιατι ειχα και γω το ιδιο προβλημα αλλα το tagan ηταν μια χαρα τελικα full load 1.925vcore +12=12.08:T:

εσυ εχεις ΑΒΙΤ εγω εχω DFI και εχω ακουσει οτι Zoριζει τα PSU αλλα το βλεπω και στην πραγματικοτητα στο συστημα μου ποσο εχεις παει τον μοβιλε?

ξερει κανεις αν οντως ειναι αληθεια οτι μεταβαλεται η 12αρα αναλογα με το φορτιο της 5αρα? εγω νομιζω οτι ειναι ανεξαρτητες αλλα εχω παρατηρησει κατη περιεργα σκαμπανεβασματα οταν προσθετω η αφερω drives αλλα δεν ειμαι σιγουρος

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.