Jump to content



VGA συμβατή με Zalman VF1000


Sitios

Recommended Posts

Επειδή η 9800GT που είχα κάηκε πρόσφατα, ψάχνω κάποια αντίστοιχη για να την αντικαταστήσω. Η κάρτα προορίζεται για το PC της υπογραφής μου (s939), δηλαδή δεν ψάχνω κάτι τρελό από άποψη επιδόσεων.

Επίσης, είναι πολύ σημαντικό να είναι συμβατή με την Zalman VF1000 LED που έχω επειδή θέλω να είναι αθόρυβη, οπότε παρακαλώ όποιος έχει κάποια καρτούλα από αυτές απου φαίνονται στη λίστα με τις συμβατές, ας μου στείλει ένα πμ αναγράφοντας το ακριβές μοντέλο της κάρτας που έχει και την τιμή στην οποία την δίνει. Θα αξιολογήσω τις προτάσεις σας και θα επιλέξω αναλόγως.

Εναλλακτικά, αν κάποιος δίνει σε καλή τιμή καμιά αθόρυβη GTS450 (max 50€ με τα μεταφορικά), ας στείλει ένα πμ (σε αυτήν την περίπτωση θα πουλήσω μετέπειτα την Zalman VF1000).

Ευχαριστώ για το χρόνο σας.

ΥΓ: Να σημειώσω ότι έχουν priority για μένα οι εξής κάρτες: GTS250 , 9800GTX+ , 9800GT , 8800GTS (G92)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.