Jump to content



PSUs και AIO coolers


crmaris

Recommended Posts

Πωλούνται τα παρακάτω για να αδειάζει λίγο ο χώρος γιατί στο τέλος θα βγω εγώ έξω από το εργαστήριο!

PSUs

Corsair CS650M 80 Plus Gold efficiency, semi-Modular, στο κουτί του μαζί με όλα τα παρελκόμενα του.

Σε άριστη κατάσταση και πλήρως λειτουργικό αλλά χωρίς εγγύηση. Έρχεται με US καλώδιο αλλά οποιοδήποτε EU ταιριάζει η μπορείτε να χρησιμοποιήσετε έναν adaptor των 1-2€

70€

EVGA Bronze 600B 80 Plus Bronze, Non-Modular, στο κουτί του μαζί με όλα τα παρελκόμενα του.

Σε άριστη κατάσταση και πλήρως λειτουργικό αλλά χωρίς εγγύηση.

45€ (κρατημένο προς το παρόν)

Liquid Coolers

Corsair H90 65€

Corsair H75 55€

Antec Kuhler 1250 80€

Antec Kuhler 650 45€

Τα Corsair coolers έχουν εγγύηση κατευθείαν από τον κατασκευαστή (όπως όλα τα Corsair προϊόντα) και τα Antec είναι χωρίς εγγύηση μιας και η Antec ζητάει απόδειξη αγοράς για το RMA.

Κατάθεση σε λογαριασμό και αποστολή παντού δωρεάν (με ΕΛΤΑ).

Η αγγελία έχει ανέβει και σε διπλανό φορουμ οπότε κάτι μπορεί να φύγει και εκεί πρώτα.

Link to comment
Share on other sites

Θέλω αυτό στείλε μου στοιχεία σε πμ

Corsair H90 65€

Προϋπόθεση να είναι πλήρης συσκευασία για όλα τα socket.

Υποστηρίζει όλα πλην του 775 (δες το review). Αυτό εννοείς; Γιατί με μπέρδεψε όπως το γράφεις.

Link to comment
Share on other sites

Υποστηρίζει όλα πλην του 775 (δες το review). Αυτό εννοείς; Γιατί με μπέρδεψε όπως το γράφεις.

Διάβασα το πολυ καλό review που έκανες. Εννοώ όσα υποστηρίζει και ιδιαίτερα 1150 & 2011.

Απλώς στείλε μου πμ με λογαριασμό κατα προτίμηση alpha.που μένεις.?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.