Jump to content



Asus MeMO Pad HD7( αγορά tablet και προβλήματα )


panosX

Recommended Posts

θέλει η αδελφή μου tablet για καμιά ταινία (συχνά ταξίδια με τρένο ) και λίγο σερφάρισμα στο σπίτι που να στοιχίζει γύρο στα 150Ε , προσωπικά έκανα μια αναζήτηση γενικά να ξεκαθαρίσω λίγο στο μυαλό μου το θέμα tablet και τις επιλογές που υπάρχουν .

ποιο πολύ έψαξα για το Αsus MeMO Pad HD 7 και για το παρόμοιο nexus και γενικά εκτός απο τις χαοτικές τιμές ακόμα και εγχώρια μόνο (εξωτερικό 90-μέχρι 240Ε Ελλάδα)

Είδα να μιλάει ξένες γλώσσες (οι Γερμανοί είναι φίλοι μας ) , μέχρι να λέει για κάμερα 2 και αλλού για 5 (τυπογραφικό δεν μπορώ να ξέρω αν είναι ) κάπου έλεγε οτι έχει android και έδειχνε windows :rolleyes:

σε public που πήγα είχε φαγωθεί να πουλήσει lenovo με υποδεέστερα χαρακτηριστικά , σε πλαίσιο ήξερα περισσότερα εγώ απο ταμπλέτες ενώ ο πωλητής περισσότερο απο ταμπλετες turbo x :hehe:

Έζησα ακόμα μια εμπειρία, είπαν να γίνει αγορά απο Ελλαδίτσα καθώς η αδελφή μου υπάρχει πιθανότητα να χρειαστεί εγγύηση και δεν θέλω να τρέχει εμένα:suicide: (τι καλός αδελφός ε? )

γενικά πάντως δεν βλέπω διαθεσιμότητες και δεν ξέρω τι θα κάνω (ή τι να διαλέξω) καθώς η ποιο καλή απάντηση που πείρα είναι "πάρε σε κανα 2βδομαδο να δούμε ποτε θα έχουμε παραλαβή απο τι "

για δώστε καμια ιδέα

ευχαριστώ εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.