Jump to content



GPS για οργάνωση διαδρομών


paris_rx8

Recommended Posts

Καλησπέρα κ καλή χρονιά σε όλους!Θα ήθελα την γνώμη σας σε κάτι που αν γίνεται θα με εξυπηρετήσει απίστευτα πάνω στην δουλειά μου.Αυτό αφορά κάποιο πρόγραμμα gps για android αν είναι δυνατόν κ που θα μπορεί όταν του δίνω κάποιες συνεχόμενες διαδρομές στην ίδια π,χ περιοχή,αυτό να μπορεί να τις προσαρμόζει ώστε να αποφεύγονται οι άσκοπες μετακινήσεις.

Π,χ αν έχω στην νέα Ερυθραία 10 διευθύνσεις,αυτό να μπορεί να μου φτιάχνει την διαδρομή με ενδιάμεσες στάσεις που θα είναι κ οι προορισμοί μου χωρίς να αναγκάζομαι να ξαναγυρνάω πάλι πίσω σε άλλη διαδρομή που ήμουν κοντά.

Δλδ να μην με πάει απ το 1 στο 9 και απ το 9 μετά στο 2.

Ολα αυτά προς αποφυγή άσκοπων διαδρομών...Αν δεν υπάρχει για λειτουργικό android,θα βόλευε κ κάτι να μπορώ να το κάνω απ το pc μέσω net κ μετά να το προσαρμόσω εγώ σε δικό μου gps....

Αναμένω απόψεις σας!

Link to comment
Share on other sites

Google Maps .

Το δούλεψα λίγο,είναι πολύ βολικό,το μόνο που μετά τις 6 συνεχής τοποθεσίες κολλάει κ δέν μπορεί να προστεθεί άλλη...

στον υπολογιστή. στο android δε θυμάμαι να γίνεται. Τουλάχιστον, όχι χωρίς τέτοιο πρόγραμμα

Καλό φαίνεται,θα του ρίξω μιά ματιά,thanks!

Link to comment
Share on other sites

Έχω δοκιμάσει κάνα δυο φορές κι αυτό www.routexl.com δουλεύει αρκετά καλά. Βάζεις τις διευθύνσεις με όποια σειρά να 'ναι και σου βγάζει την καλύτερη διαδρομή .

Έχει επιλογές για download σε διάφορες μορφές και να το ανοίξεις σε Google Maps(στο tab Download).

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.