Jump to content



Corsair c70


thzou

Recommended Posts

Καλημέρα παιδιά σε ολη την παρέα του thelab. είμαι νέος στο φόρουμ, και ειλικρινά έχω εκπλαγει με το τι υπάρχει εδω μέσα. καθομαι χαζεύω με τις ώρες. :D (ειδικα τα case mod). Προσφατα αρχισα να στήνω και εγω το δικό μου κουτί. Corsair C70 millitary green. αυτο που θέλω είναι να μου προτείνετε καποια fans (εχω δει κάτι sp120 αυτα με την κοκκινη ρiγα γυρω γύρω, τις corsair sp120 νομίζω λεγονται) τα οποία είναι PWM , (δεν ξερω ποια ειναι αυτα).Καθώς και εναν fan controller καλο μαύρο κατα προτίμηση).Το πρώτο mod που σκέφτομαι να κάνω ειναι να κάνω cover-plates ,σαν ενα project Animus που ειδα εδω στο forum, να γράφουν πάνω Missile C70. Επίσης άλλαξα το side panel με γυαλινο. Θα ηθελα τις απόψεις σας και πως να υλοποιήσω αυτο με τα cover-plates.ούτε το κοστος ξερω , καθώς ειμαι καινουργιος σε αυτα τα λημμέρια. Συγνωμη αν κούρασα :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.