Jump to content



Συζήτηση περι καθαριστικών υπολογιστή


kagelar34

Recommended Posts

Παιδιά ξέρετε θέλω ένα εργαλείο για να καθαρίσω το κουτί γίνεται χαμός από σκόνη μπορεί να έχει και κροκόδειλους τώρα που το σκέφτομαι ....ψάχνω ένα εργαλείο που να ρίχνει πεπιεσμένο αέρα ....ξέρει κανένας που μπορώ να βρώ ?

@PC-corner :έχετε τέτοια στο μαγαζί σας ?

Επίσης θέλω κάτι ειδικό για να καθαρίζω οθόνη

και κάτι άλλο για CD αν υπάρχει....ξέρετε τίποτα ?

Μένω Πάτρα!

άλλαξα λίγο τον τίτλο

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν δε μπορώ να σε βοηθήσω σε μαγαζιά αλλά αυτο που πσάχνειος είναι sprey πεπιεσμένου αέρα.Φαντάζομαι πως σε ένα μαγαζί με διάφορα εργαλεία έχει αλλά νομίζω πως είναι αρκετά ακριβό.Για cd υπάρχουν σε κάθε μαγαζί που πουλάει ηλεκτρονικά κάτι συσκευές που βάζεις πάνω το cd μετά ρίχνεις ένα υγρό και μπορείς να το καθαρίσεις.Ελπίζω να βοήθησα

Link to comment
Share on other sites

ναι έχεις δίκιο βρήκα εδώ http://www.plaisio.gr/IWCatSectionView.process?IWAction=Load&Section_Id=502&Nav_Section_Id=205&Catalog_Id=6&Merchant_Id=1&pcount=0&sts_cid=3

για την οθόνη είμαι διστακτικός χρησιμοποιείτε κάτι που ξέρω εγώ να είναι αρκετά καλό και δικιμασμένο να μην χαλάει την αντιστατική επιφάνεια της οθόνης κτλ

να προτιμήσω μαντηλακια ή υγρό ?

Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να χρησιμοποιησεις πιστολακι για τα μαλλια (με κρυο αερα) ή πηγαινε το σε βενζιναδικο που εχει πιεστικα!

για τα πλαστικα της οθονης,πληκτρολογιο,mouse κ για μικρους λεκεδες η σβηστρα κανει πολυ καλη δουλεια,για το γυαλι ajax για τα τζαμια.....τα κανει αορατα!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.