Jump to content



Προβλημα laptop toshiba


Stavros Apo

Recommended Posts

Καλησπερα παιδια.Μιας γνωστης μου το λαπτοπ εχει τα εξης προβλημα 1ον οταν παει να το ανοιξη με την πρωτη δεν ανοιγει μονο με την δευτερη.2ον Παει να φορτωσει τα windows 7 αλλα κολλαει στο λογοτυπο των windows,με την δευτερη φορα παλι που θα του κανει επανεκκίνηση πατώντας παρατεταμενα το μπουτον ανοιγει κανονικα.3ον Εχει ασυρματο ιντερνετ αλλα πολλες φορες δεν μπορει να συνδεθει (ουτε αυτοματα ουτε κατα επιλογη).Τα χαρακτηριστικα ειναι τα εξης i3 -2330M στα 2.20GHz,RAM 4GB windows 7 ultimate 32bit.

ΥΓ:Ενταξει μην με πειτε να παει να το πεταξει στη θαλασσα:stop:,γιατι σας προλαβα εγω και δεν επιασε:rant:..Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

πρακτικα επιδη εχω κ εγω ενα laptop tosiba με αυτες τις προδιαγραφες κ εχω κανει σχεδον τα παντα με αυτο μεχρι κ επεξεργασια εικονας απο βαρια dslr ως κ συνδεση με εξωτερικη οθονη μου κανει εντυπωση αυτο που ακουω

αυτο το εκανε συνεχεια με το καλημερα? αν οχι πηγενε σε safe mode πατωντας f8 κ κανε επαναφορα συστηματος

αν το εκανε απο τοτε που το αγωρασε ειναι ελλατωματικο :wall:

Link to comment
Share on other sites

'Οντως πολύ περίεργο για toshiba, έχουν 2 γνωστοί μου και γω άλλος ένας, από τους καλύτερους και πιο αξιόπιστους φορητούς.

Δοκίμασε να βγάλεις την μπαταρία και να δεις αν έχει τα ίδια προβλήματα. Για τροφοδοσία μου βρωμάει...

Link to comment
Share on other sites

απο τους καλύτερους δε θα ελεγα αλλα ουτε κ απο τους χειροτερους

θα ελεγα μαλον οτι ειναι κατι stadart για να τη βολεψεις μια κ εχω κ εγω αυτο το λαπτοπ κ η κοπελα μου θα ελεγα οτι εχει καπια περιεργη συμπεριφωρα ωρες ωρες οπως τοτε που δεν μου ανοιγε τον goglechrome κ αλλα μικροπροβληματα που αντιμετοπιζονται σχετικα ευκολα

αν κ θα μπορουσα να ξαναγωρασω toshiba πιστευω οτι θα μπορουσε να ειναι κ καλυτερο :rubik:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.