Jump to content



HydroCooling Parts - Τα παντα ......ΟΛΑ


stratos1978

Recommended Posts

HydroCooling Parts :

CPU Block : EK Supreme LTx Nicel-Plexi NCQ = 20€

VGA FullCover Block : EK-FC680 GTX - Acetal+Nickel CSQ μαζι ΚΑΙ το Backplate ;) = 50€

Radiators : EKWB EK-CoolStream RAD XT 120 = 20€

Alphacool NexXxoS XT45 Full Copper 360 = 50€

Pump : Alphacool VPP655 Single Edition = 50€

Reservoir : XSPC Acrylic D5 Dual Bay = 35€

Cooler : 4x Scythe Slip Stream 1900rpm System Fan 120mm = 20€ και τα 4

Fan Controller : Scythe Kaze Q12 KQ02-BK = 25€

Σε περιπτωση αγορας 3 τεμαχιων και ανω οι τιμες συζητουνται ;)

Αυτος που θα παρει ΟΛΑ τα παραπανω "πακετο" ..... θα δωσει ΜΟΝΟ 200€ και θα του δωσω 2 μετρα σωληνα και ρακορ για να κανει τις συνδεσεις.

Στελνω παντου αφου προηγηθει καταθεση ποσου σε Τρ.Λογαριασμο.

Παιζει και μια αντλια Swiftech MCP355 πακετο με EK X-TOP V2 στα = 50€ ;)

Η αγγελια "παιζει" και σε αλλο forum..... οποτε οποιος "την προσφορα ειδε".....χαχαχα :D Εννοειται πως αυτος που θα ζητησει το "πακετο" θα εχει και προτεραιοτητα ;) ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ .....χαχαχα :D

Να ενημερωσω επισης πως τα πραγματα θα ειναι διαθεσιμα απο 24/02/2014 ....δηλαδη την Δευτερα που θα ειμαι σπιτι και θα "σπασω" το PC μου ωστε να μπουν ολα στα κουτακια τους :D

Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφερον για :

Pump : Alphacool VPP655 Single Edition = 50€

Reservoir : XSPC Acrylic D5 Dual Bay = 35€

και το cpu block ενδεχομενως, αλλα αν το θελει ο swatoner, δεν καιγομαι...

Απο κατασταση-παρελκομενα τι παιζει? Πχ στο reservoir με ενδιαφερει πολυ αν υπαρχει το ασημι front-cover που διαβαζω οτι ειναι στην αρχικη συσκευασια...

Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφερον για :

Pump : Alphacool VPP655 Single Edition = 50€

Reservoir : XSPC Acrylic D5 Dual Bay = 35€

και το cpu block ενδεχομενως, αλλα αν το θελει ο swatoner, δεν καιγομαι...

Απο κατασταση-παρελκομενα τι παιζει? Πχ στο reservoir με ενδιαφερει πολυ αν υπαρχει το ασημι front-cover που διαβαζω οτι ειναι στην αρχικη συσκευασια...

για να ρωταω ενδιαφερομαι κι εγω για την αντλια απλως θελω να ξερω αν εχει καπακι

Link to comment
Share on other sites

για να ρωταω ενδιαφερομαι κι εγω για την αντλια απλως θελω να ξερω αν εχει καπακι

Για να δινει παρεα και dual bay res δεν παιζει να εχει αλλο top,λογικα τα δουλευε μαζι!

From Outer Space - Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

δηλώνω ενδιαφέρων για όλο το πακέτο.

CPU Block : EK Supreme LTx Nicel-Plexi NCQ = 20€

VGA FullCover Block : EK-FC680 GTX - Acetal+Nickel CSQ μαζι ΚΑΙ το Backplate ;) = 50€

Radiators : EKWB EK-CoolStream RAD XT 120 = 20€

Alphacool NexXxoS XT45 Full Copper 360 = 50€

Pump : Alphacool VPP655 Single Edition = 50€

Reservoir : XSPC Acrylic D5 Dual Bay = 35€

Cooler : 4x Scythe Slip Stream 1900rpm System Fan 120mm = 20€ και τα 4

Fan Controller : Scythe Kaze Q12 KQ02-BK = 25€

Link to comment
Share on other sites

για να ρωταω ενδιαφερομαι κι εγω για την αντλια απλως θελω να ξερω αν εχει καπακι

[MENTION=5960]subzero[/MENTION] .... η αντλια ειναι χωρις καπακι.... ( αν και εχω καπου ενα καπακι τωρα που το ειπες ..... )

Ειναι αυτη λοιπον .... eworld Ο κόσμος της Πληροφορικής

Link to comment
Share on other sites

Προτεραιοτητα σε αυτον που θα παρει ολο το "πακετο"..... και αυτο θα ειναι μεχρι την Δευτερα που θα "σπασω" το PC στα παραπανω parts ...... Αν δεν το παρει καποιος ολο..... απλα θα παμε κατα προτεραιοτητα στους ενδιαφερομενους ...... ;)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ Στράτο για τα άριστα κομμάτια που μου έδωσες. Αγοράστε άφοβα, όλα τα κομμάτια του είναι άψογα και είναι απολύτως έμπειστος και επικοινωνιακός.

Τα παρέλαβα χθές και σχεδόν τελείωσα (εικόνα παρακάτω :p )

Iy30.jpg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.