Jump to content



Εγγύηση και Amazon.com


DjAzDeck

Recommended Posts

Καλησπέρα , σκεφτομαι να προμηθευτώ ενα πληκτρολόγιο K95 της Corsair απο το Amazon.com .

Ερώτηση 1:Το προιόν συνοδεύετε απο 2ετή εγγύηση η πρεπει να την αγορασω για 10 $ οπως μου δίνει την επιλογη?

Ερώτηση 2:Με το θέμα εγγύησης τι παίζει? Αμα χαλάσει το στελνω που ?? Με δικά μου έξοδα ?? Θα μου βγει μια περιουσία...

Τι προτείνετε?

Ευχαριστώ!!!

Link to comment
Share on other sites

[ame=http://www.amazon.com/gp/help/customer/display.html?nodeId=468634]Amazon.com Help: About Shipping Restrictions[/ame]

Buyers outside the U.S. cannot purchase the following types of items from sellers: video games, toy and baby items, electronics, cameras and photo items, tools and hardware, kitchenware and housewares, sporting goods and outdoor equipment, software, and computers.
Link to comment
Share on other sites

Τα προιοντα της Corsair εχουν advance RMA, δηλαδη αμα χαλασει κατι τοτε μιλας με τους ιδιους, ΔΕΝ το στελνεις πισω στο καταστημα απο το οποιο το αγορασες ! να το αγορασεις μεταχειρισμενο εντος Ελλαδος συμφερει πιο πολυ imo.

Link to comment
Share on other sites

Δεν θέλω να γίνω εριστικός αλλά πόσες φορές έχει τεθεί το θέμα αγορών από Amazon Αμερικής, Newegg, Overclockers.co.uk κλπ;

Μήπως ένα sticky thread ποιος στελνει που και τι και να ανανεώνεται αν αλλάζει κάτι;

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς δεν είμαι ενημερωμένος και δεν.βρήκα κάποια απάντηση από την γρήγορη αναζήτηση που έκανα στο φόρουμ για αυτό και ρώτησα... Αν ξέρει κάποιος μπορεί να με.κατατοπίσει χωρίς να γινόμαστε εριστικοι κτλπ... :-P

Στάλθηκε από το C6903 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.