Jump to content



HTPC Altec Ido ΤΖΑΜΠΑΝΤΑΝ


Recommended Posts

Περιγραφή:

Καλησπέρα σε όλους...

ήρθε η ώρα να φύγει το ξεχασμένο HTPC μου που είναι αυτό:

MSI Global Media Live

με έξτρα την κάρτα τηλεοράσεως -δορυφορική

https://www.e-shop.gr/product?id=PER.702023

& με το MCE Remote & τα Αυθεντικά Vista Home

Δυστυχώς η original μητρική και δίσκος μας άφησαν χρόνους οπότε έρχεται με αυτή την μητρική

ASRock > ALiveNF7G-FullHD R1.0

και δίσκο 250 gb WD.

Windows 8.1

Μικρό μειονέκτημα είναι ότι τα πλήκτρα του τηλεκοντρολ θέλουν λίγο πάτημα

Λογικά χερι -χέρι Θεσσαλονίκη ειδαλλως συννενοούμαστε...

ΟΛΟ το σύστημα 120 €

Υ.Γ.1 Παλαιότερα το είχα ξαναβάλει αγγελία αλλά έμπλεξα με δουλειές και δεν...βασικώς αρκετοί επικοινωνήσατε για το κουτί μόνο με το τροφοδοτικο και υπο άλλες συνθήκες θα ήταν λογικό και σε τελική θα με σύμφερε κιόλας αλλά δυστυχώς μένω μακριά απο την Θεσσαλονίκη και δεν μπορώ να κατεβαίνω για ψιλολόγια .

Αντιγράφω τιμές απο αγγελίες για τα ψιλολόγια :

2 gb RAM 667 --> 15 E

Athlon X2 Dual Core 4000+ 15Ε

Κάρτα Τηλεόρασης HVR -3000 25Ε

Δίσκος --> 20Ε

Το σύνολο : 75 Ε και παίρνεις και κυριλέ κουτάκι για σαλόνι και τροφοδοτικό και ρουφηχτό DVD (το τηλεκοντρολ το έβγαλα στην απέξω )

ΥΓ2 Η Asrock είναι καμπριολέ το λαμάκι πήγε μια βόλτα και χάθηκε...έχω 1 που ψιλοταιριάζει αλλά δεν υπάρχει χρόνος ούτε για να φτιάξω τον υπολογιστή απο τον οποίο βάζω την αγγελία

Τζάμπα....άντε μπας και βγει κανα ψιλό να κάνουμε Πάσχα

Link to comment
Share on other sites

το καταλαβαίνω φίλε μου γι αυτό είπα αν σπάσουν κι εγώ το κουτί το θέλω για να το "βανδαλίσω" λίγο,

θέλω κυρίως την οθόνίτσα του

άντε καλή πώληση :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Τι να την κάνεις την οθονίτσα ...μόνο για μοστρα είναι...στο καινούργιο την κάλυψα για να μη μου σπάει τα νεύρα όταν βλέπω ταινία....

Αν βρεθεί κανένας χριστιανός και θέλει να στήσει κανένα AMDακι κοψοχρονιά με με 50 Euro (μητρική+επεξεργαστής+μνήμες) το συζητάμε...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.