Jump to content



Αγορα απο Nomatica.com


tomhel

Recommended Posts

Θελω να αγορασω μια mini-Dv καμερα και αυτο το site εχει τις καλυτερες τιμες. Θα ηθελα να μαθω εαν κανεις σας εχει αγορασει τπτ απο εδω (χρονος απστλης , εξοδα κ.τ.λ ).....

thnx.....

Link to comment
Share on other sites

Εχω πάρει πριν ένα χρόνο μια ψηφιακή.

Κατέθεσα το ποσό σε τράπεζα και σε μια βδομάδα ήρθε.

Σε ότι θες να μάθεις σου απαντάει μια Ελληνίδα με mail στα Ελληνικά αμέσως.

Οταν την πήρα έκανε δωρεάν τα έξοδα αποστολής, τώρα δεν ξέρω ρωτα την κοπέλα.

Γενικά είναι αψογοι.

Link to comment
Share on other sites

Φοβερο μαγαζι αλλα μην παραγγηλεις κατι που δεν το εχει στοκ γιατι σου περνουν τα χρηματα και σε βαζουν στο περιμενε μεχρι να ερθει σε αυτους αυτο που παραγγειλες μπορει και 20 μερες να εισαι στο περιμενε

Link to comment
Share on other sites

Μια ακόμα θετικη ψήφος κι απο εμενα. Αγόρασα ψηφιακη και μερικα αλλα καλουδια τον Μαιο. Ολα ήρθαν πολυ γρηγορα εκτος από τη θήκη της μηχανής που καθυστερησε 2 μήνες γιατί δεν είχανε καθόλου στοκ. Ωστοσο δεν με πείραξε καθόλου αφου ανα τακτα χρονικα διαστήματα φρόντιζαν να με ενημερώνουν για τη διαθεσιμότητα της θήκης. Αυτο που εκτιμήσα πραγματικα ηταν οι αμεσες απαντήσεις σε mail της κοπέλας που αναφερεται πιο πανω.

Link to comment
Share on other sites

συμφωνω με τον feanorian και τα silmaril του .. εεε χχμμμ παρασυρθηκα...οντως στο dpgr.gr υπαρχουν 10αδες καλα σχολια

θα επερνα και εγω χθες μια ψηφιακη αλλα εξαντληθηκε....βασικα αυτη η μηχανη εξανλτειτε αμεσα...με το που τη φερνει μετα απο 2 μερες φευγει..κανει να ρθει 10-15 μερες.. και παλι τα ιδια

Πραγμα που σημαινει οτι πουλαει ασχημα...καραλεει λοιπον

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.