Jump to content



ACER ASPIRE 2023WLMi


periklis

Recommended Posts

Καλησπεραπαιδια, εχει ακουσει κανεις τιποτα για το συγκεκριμενο μοντελο? Γενικα εγω εχω ακουσει πολυ καλα λογια και μαλλον θα το αγορασω, τελικη τιμη το βρηκα στα 2.000 ευρω, ευχαριστω πολυ...

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα περικλη.....οντως και εγω εχω ακουσει αρκετα καλα λογια για το συγκεκριμενο μοντελο..........σε σχεση με τα υπολοιπα ειναι απο τα λιγα ACER-οειδη που αξιζουν......βεβαια η μαρκα να σε προβληματιζει λιγακι...........περιμενε να ακουσεις και αλλες γνωμες απο παιδια με μεγαλυτερη εμπειρια σε λαπτοπ.........αρκετα παιδια εχουν ολοκληρωμενη αποψη για την ACER γενικοτερα.....ειδικοτερα στο μοντελο αυτο δεν ξερω.....παντως σαν χαρακτηριστικα που το εχω ψαξει εχει πολυ καλους συνδυασμους.....ακομα και για παιχνιδια........

Υ.Γ. αν μπορεις διορθωσε το ποστ σου και ξαναγραψτο με μικρα......ειναι κανονας του φορουμ....καλη συνεχεια

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ φίλε για την απάντηση απλά αν κάποιο παιδί μπορεί να βοηθήσει γιατί τα λεφτά είναι πολλά, αν έχει να μου αντιπροτείνει κάποιο άλλο μοντέλο κάποιας άλλης εταιρείας, ευχαριστώ και πάλι!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.