Jump to content



Το λάβαρο: σαφές μήνυμα προς τους αλλόπιστους.


enduracell

Recommended Posts

Παιδια, τα Intel θα ειναι λιγο πιο ακριβα, επειδη δεν τυπωνονται πανω σε πανι αλλα πανω σε κουβερτα (να ταιριαζει και με τον Prescott, ειναι βαρυς ο χειμωνας :p )

Εγω πιστευω οτι δεν πουληθηκε ο Θοδωρας, απλα τα Intel πανo θα εχουν καταπρασινο background, ενω θα υπαρχει και ενα αχνο AMD logo απο πισω (brainwashing asdf...)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply
  • 1 month later...
Αρχική απάντηση από Samael

θελω κ γωωωωω...... :weep:

(θα γινει η δουλεια ρε Γιαννικο ή με ξεχασες? :cry: )

ο γιανικος δεν σε ξεχασε. απλα πρεπει να δωσεις υποσχεση στον λαο τις amd οτι δεν θα αλαξοπιστησεις!!!:p:D:p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από zyx

ο γιανικος δεν σε ξεχασε. απλα πρεπει να δωσεις υποσχεση στον λαο τις amd οτι δεν θα αλαξοπιστησεις!!!:p:D:p

To υποσχομαι το υποσχομαι!Μεχρι τελευταιας ρανιδος το αιματος μου :hehe:

(θελω special δουλεια εεε! :p )

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από enduracell

μόνο που είναι σε πορτοκαλί :o αλλά δε μπορείς να μη το δεχτείς είναι δώρο από μένα :)

Φτουυυυυ...!:-O

Αλλα αμα ειναι δωρακι....αντε....ας μη σε χαλασω την καρδια :hehe:

Link to comment
Share on other sites

:hehe: δικό μου ήταν το λάθος ξέχασα να πω στο Θόδωρα ότι θες FX και υπέθεσε ότι θέλεις το standar λάβαρο, βάλε και συ βρε αδελφέ λίγο πορτοκαλάκι στη ζωή σου να ευθυμήσεις λίγο :D
Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Samael [Σήμερα, στις 06:15]

Κοιτα δε με χαλαει,απλα το πορτοκαλακι ειναι ολιγον τι τρεντι κ εγω ολιγον τι αντι-τρεντης :p

ΕΣΥ αντι-TRENDYYYYYY.......φωτια να μας καψειιιιιιιι:devil:

βαλε ρε τη φωτο με το γυαλικο το πορτοκαλι.....νομιζω ηταν και μαρκατο...........Arnette αν δεν κανω λαθος.........ουστ παλιοφατσα που μου το παιζεις και αντι τρεντυ.....χαχαχαχαχ:hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe:

ελα που παραπονιεσαι.......θα ταιριαζει και με το γυαλι........χοχοχοχοχοχο:clap:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Αντε ρε παιδια!! Παραγγειλτε ολοι!! Ο zyx θελει FX-57 για το cascade του!!! :p :flower:

Πιασε 5 "τοπια" υφασμα με το πεντιουμ να' ουμ!

Υ.Γ. Ειδες Καλομοιρα χτες στον Θεμο ρε πονηρουλη??

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από SLN

Αντε ρε παιδια!! Παραγγειλτε ολοι!! Ο zyx θελει FX-57 για το cascade του!!! :p :flower:

Πιασε 5 "τοπια" υφασμα με το πεντιουμ να' ουμ!

Υ.Γ. Ειδες Καλομοιρα χτες στον Θεμο ρε πονηρουλη??

επ ε οχι και ετσι... αν ηταν να ζησω απο το φορουμ τωρα θα ζουσα σε παγκακι:p:D

ο 57 θελει μεγαλες παραγγελιες:p θα την δω οταν τα ανεβασουν στο φορουμ μας(οχι το laby) γιατι ειναι πολυ αργα ο θεμος και αναγκαστικα πρεπει να κοιμαμε ασε που δεν εχω και t.v.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.