Jump to content



corsair 800d και υδρόψυξη


nikpoth

Recommended Posts

corsair 800d

koolance waterblock 360

swiftech mcp655

Magicool 360 radiator-τανκ-σωληνες-ρακορακια

Phobya FanMax 6 Controller Single Bay 5.25".

2x SickleFlow 120 Red LED Fan

2x Phobya Nano-2G 12, G-Silent

250 euro το πακετο,παραλαβη παραλαβη απο τον χωρο μου.

post-6822-1416078297,4464_thumb.jpg

post-6822-1416078297,5672_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ευχαριστώ για την γρήγορη απάντηση. Επειδή η τιμούλα είναι η ίδια όπως με λίγο παραπάνω συμπεριλαμβανομένων κάποιων άλλων πραγμάτων, σημαίνει οτι δεν θες να σπάσεις το πακέτο; Ή οτι ήταν τέτοια η τιμή μόνο για πακέτο και αλλιώς αλλάζουν τα πράγματα;

Σπύρος

Link to comment
Share on other sites

Η τιμή για κουτί με τα: ανεμιστήρες και panel + υδρόψυξη ,ήταν 250euro.

Την υδρόψυξη την έδωσα σε φίλο που ασχολείται και έμεινε το κουτάκι μαζί με το panel και τους ανεμιστήρες στα 130.

Αν κατάλαβα καλά θες να βγάλω τους ανεμιστήρες και το panel για να πέσει και άλλο η τιμή?

Θα προτιμούσα να φύγουν όπως είναι βεβαια γιατί στην ουσία είναι σαν extra σε μια τιμή που θεωρώ ότι αξίζει το συγκεκριμένο κουτί, χωρίς αυτά τα extra.(υπάρχουν εννοείτε και οι δικοι του ανεμιστήρες).

Link to comment
Share on other sites

Αν κατάλαβα καλά θες να βγάλω τους ανεμιστήρες και το panel για να πέσει και άλλο η τιμή?

Θα προτιμούσα να φύγουν όπως είναι βεβαια γιατί στην ουσία είναι σαν extra σε μια τιμή που θεωρώ ότι αξίζει το συγκεκριμένο κουτί, χωρίς αυτά τα extra.(υπάρχουν εννοείτε και οι δικοι του ανεμιστήρες).

Αυτό που ρωτάς εννοούσα αλλά η εξήγηση που δίνεις αμέσως μετά με βρίσκει σύμφωνο. Αν μπορείς μου το κρατας μεχρι αύριο πρωί πρωί να δω αν με παίρνει να το πάρω μαζι μου εξωτερικό.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=6822]nikpoth[/MENTION] Νικόλα για να μη σε ταλαιπωρώ άδικα, τελικά δεν μπορώ να το κουβαλήσω μαζί μου :( Κρίμα ρε γμτ γιατί η τιμή είναι πολύ καλή. Ελπίζω να φύγει γρήγορα. :T:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.