Jump to content



ASUS R9 280X DirectCU II TOP,ΑΤΙ Club 3d HD7970, PSU Corsair TX 850W


angel_f

Recommended Posts

Πωλείται ASUS R9 280X DirectCU II TOP σε άριστη κατάσταση , εντος εγγύησης στο κουτι της 260 ευρω

ΑΤΙ Club 3d HD7970 σε αριστη κατάσταση, εντος εγγύησης στο κουτι της 210 ευρω

Ειναι reference και όποιος θελει να την παρει με ενα σύστημα ψυξης prolimatech mk-26 που την κρατα αθόρυβη και στους 50c υπάρχει η δυνατότητα + 35 ευρω

Πωλείται το κορυφαίο τροφοδοτικό της Corsair TX 850W 80plus

Ειναι στο κουτί του σε άριστη κατάσταση , εχει γίνει ελαφριά χρήση σε PC που τραβά max 400w

Ειναι εκτός εγγύησης.

Τιμή 90 ευρω

Αποστολή πανελλαδικά.

H αγγελία εχει μπει και σε διπλανό forum

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=4091]angel_f [/MENTION]

Ενδιαφέρομαι για την ΑΤΙ Club 3d HD7970 ..... τρεις ερωτήσεις μόνο

- πόση εγγύηση έχει ακόμα ;

- υπάρχει δυνατότητα ελέγχου ;

- και τέλος - επειδή βλέπω ότι μάλλον είσαι δίπλα Ηλιούπολη, εγώ είμαι Δάφνη - θα την κάνεις 200 € να έρθω να την πάρω ΤΩΡΑ ;

Link to comment
Share on other sites

Εαν η εγγυιση της ειναι 2 χρονια εχει ακόμα 16 μηνες.

Η κάρτα βρίσκεται Ευβοια εαν την θες πολυ θα κανονίσω να σταλει στον αδερφό μου Ηλιούπολη και να την δεις απο κοντα.

Θα στην αφήσω 200 ευρω.

Link to comment
Share on other sites

Εαν η εγγυιση της ειναι 2 χρονια εχει ακόμα 16 μηνες.

Η κάρτα βρίσκεται Ευβοια εαν την θες πολυ θα κανονίσω να σταλει στον αδερφό μου Ηλιούπολη και να την δεις απο κοντα.

Θα στην αφήσω 200 ευρω.

Οκ έκλεισε .... στείλε κάρτα και απόδειξη για την εγγύηση .

Σου στέλνω πμ τηλέφωνο για να με ειδοποιήσεις όταν θα είναι έτοιμη.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, έχω ένα πρόβλημα με την κάρτα, τα ψυχτρακια που έχω βάλει με συγκκλλητικη σιλικόνη δεν ξεκολλανε ώστε να βάλω την reference ψύξη. Οπότε πρέπει να δοθεί μαζί με τη ψυχτρα. Πες μου σε παρακαλώ εάν την θες έτσι, με τιμή 225 ευρώ. Ευχαριστώ, Άγγελος

Στάλθηκε από το GT-N7100 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, έχω ένα πρόβλημα με την κάρτα, τα ψυχτρακια που έχω βάλει με συγκκλλητικη σιλικόνη δεν ξεκολλανε ώστε να βάλω την reference ψύξη. Οπότε πρέπει να δοθεί μαζί με τη ψυχτρα. Πες μου σε παρακαλώ εάν την θες έτσι, με τιμή 225 ευρώ. Ευχαριστώ, Άγγελος

Επειδή η κάρτα θα έμπαινε σε νερό δεν ενδιαφέρθηκα εξ΄αρχής και για την prolimatech, αν δεν μπορείς να αποκαταστήσεις την reference ψύξη όπως καταλαβαίνεις θα μου μείνει αμανάτι.

Αν δεν μπορείς να κάνεις τίποτε αποσύρομαι.

Link to comment
Share on other sites

Να ενημερώσω οτι προέκυψε ενα θεμα με την 7970, πηγα να βγαλω την prolimatech mk-26 και ολλα τα ψυχτρακια που ειχα κολλησει με μια συγκολλητική σιλικόνη δεν βγαίνουν απο πανω, εχουν γίνει ενα σωμα με τα chip.

Ως εκ τουτου θα πρεπει να την δώσω μαζι με την prolimatech mk-26 αναγκαστικά....

στα 235 ευρω

[MENTION=1950]diodouv[/MENTION] δεν θελω να μου μείνει η ψυξη μισή οπότε θελω να φύγει πακέτο.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.