Jump to content



sidewindercomputers.com αξιοπιστο;;αξιζει;


alexandros_13

Recommended Posts

καλησπερα εχω βρει καποιες πολυ καλες ευκαιριες σε κομματια υδροψυξης κ σε διαφορα αλλα αλλα ειναι εξωτερικο το εχει χρησιμοποιησει κανενας απο εσας;ειναι αξιοπιστο;;ερχονται ασφαλες κ σε καλη κατασταση αυτα που εχετε παραγγειλει;;

θελω καποια βοηθεια γιατι παντα αντικαταβολες ψωνισα να παω να βγαλω 1 pre pay card;;δεν εχω ξανα ψωνισει ετσι! κ που στ φερνει;; εγω ειμαι περαμα απο που πρεπει να τα παραλαβω και τελος που βγαζω αυτα τα pay pal και τι ειναι;;

συγνωμη γ τις τοσες αποριες αλλα πρωτη φορα θα ψωνισω απο εξωτερικο

ευχαριστω εκ το προτερων

Link to comment
Share on other sites

Και αν κάνουν καμία στραβή ούτε που θα το καταλάβειςεμένα μια φορά μια παραγκελία δεν την έστειλαν στην σωστή ημερομηνίοα και μετά μου την έστειλαν express

Link to comment
Share on other sites

Και αν κάνουν καμία στραβή ούτε που θα το καταλάβειςεμένα μια φορά μια παραγκελία δεν την έστειλαν στην σωστή ημερομηνίοα και μετά μου την έστειλαν express

στραβες δεν γινονται καταρχας γιατι αν σ την κανουν κ δεν μιλαω γ αυτο το σαιτ που αναφερω που ειναι αξιοπιστο σου επιστερφει τα χρηματα το paypal και μετα τους κυνηγουν αυτοι οσο για τις μερες ενταξει θα κανουν 5-6 για να σου ερθει εκτος αν πας στην πολυ οικονομικη μεταφορα που κανει περιπου 10 μερες...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.