Jump to content



SB live 5.1 αντί για την onboard c-media audio που έχει η VNF3-250?


Snips

Recommended Posts

επειδή τρώω κάτι κολλήματα όταν πάει πολλές φορές να ακουστεί κάποιος δύσκολος ήχος (se games) ή αν "διασταυρωθούν πολλά εφέ μαζί..

Λέτε να την απενεργοποιήσω την onboard?

(να δούμε που θα χωρέσει όμως):...: :...:

Link to comment
Share on other sites

βαλε πανω την creative αλλα μην απενεργοποιησεις την αλλη μπορεις να εχεις οσες καρτες θες!απλα πηγαινει στις ρυθμισεις ηχου και βαλε η μουσικη πχ να ακουγεται απο την creative

εγω εχω μια audigy και αυτη της μητρικης και απο τη μια κανω αναπαραγωγη και απο την αλλη εγγραφη!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Snips

ρε εδώ λέμε να ελαφρύνουμε το σύστημα και εσύ μου λες να βάλω 2 κάρτες ήχου???:slap:

lol lol

Και εγώ την απενεργοποίησα την onboard κάρτα και έβαλα την sb live 5.1 και δεν έχει πουθενά πρόβλημα ασυμβατότητας και επίσης μιας και ακούω μόνο μέσα από το home cinema receiver ο ήχος τις creative είναι καλύτερος

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Mischeif

βαλε πανω την creative αλλα μην απενεργοποιησεις την αλλη μπορεις να εχεις οσες καρτες θες!απλα πηγαινει στις ρυθμισεις ηχου και βαλε η μουσικη πχ να ακουγεται απο την creative

εγω εχω μια audigy και αυτη της μητρικης και απο τη μια κανω αναπαραγωγη και απο την αλλη εγγραφη!

Από που το κάνεις αυτό?

Έχω ενεργοποιήσει και τις 2

Link to comment
Share on other sites

πινακας ελεγχου - ηχοι(το εικονιδιο με το ηχειακι) και απο κει κανεις οτι ρυθμιση θες

snips sorry νομιζα οτι ηθελες να δεις τι φταιει και να δοκιμασεις την creative!τωρα μια 2η καρτα δεν βαρενει τοσο το συστημα;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.