Jump to content



Skystar 1 και tv-out !


Borg

Recommended Posts

Παθαίνω το εξής πραγματικά τρελό !

Συνδέω την κάρτα με την τηλεόραση και τα χρώματα είναι ποιο σκοτεινά και αρκετά υπερέχει το κόκκινο χρώμα και δεν ξέρω τι φταίει για αυτό ( η tv σίγουρα δεν φταίει )

Για να σιγουρευτώ έβαλα την έξοδο στην είσοδο από την κάρτα γραφικών για να δω αν φαίνεται καλά και τελικά φαίνεται κανονικότατα!

Παιδιά έχω τρελαθεί , τι φταίει??? , help

Link to comment
Share on other sites

ρυθμισεις PAL /ΝΤSC εχεις κανει ?

ακομα πολλες τηλεορασεις δεν υποστηριζουν καποια προτυπα καρτων!

πχ εγω εχω στο σπιτι του πατερα μου μια Hitachi 14" μια μερα εφερα ενας φιλος μας ενα laptop το συνδεσαμε και εδειχνε ασπρομαυρα!με το που συνδεσα το lap στην δικια μου 25" Philips εδειχνε μια χαρα για δες λοιπον για ασυμβατοτητες η ακομα καλυτερα δοκιμασε το σε μια αλλη

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Mischeif

ρυθμισεις PAL /ΝΤSC εχεις κανει ?

ακομα πολλες τηλεορασεις δεν υποστηριζουν καποια προτυπα καρτων!

πχ εγω εχω στο σπιτι του πατερα μου μια Hitachi 14" μια μερα εφερα ενας φιλος μας ενα laptop το συνδεσαμε και εδειχνε ασπρομαυρα!με το που συνδεσα το lap στην δικια μου 25" Philips εδειχνε μια χαρα για δες λοιπον για ασυμβατοτητες η ακομα καλυτερα δοκιμασε το σε μια αλλη

ναι εβαλα PAL

Βασικά την κάρτα dvb την έχω αρκετό καιρό και έβλεπα που και που στην tv με τέλεια εικόνα , όλο το καλοκαίρι δεν ήμουνα σπίτι και μετά μέχρι σήμερα δεν έτυχε να το βάλω , την είχα συνδέσει και άλλη μια φορά αλλά νόμιζα ότι ήταν τα drivers αλλά τίποτα

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.