Jump to content



Vivodi δεν ηθελα... Καλα να παθω...


RaNd

Recommended Posts

Και μου το ειπαν ακ δεν το πιστευα....

-"Περναει μεσω Λονδινου"

-"Ελα, ρε σιγα μην περναει κ μεσω Γουαδελουπης..."

Ελπιζω αυτο το lag να ειναι προσωρινο...

PS. Eκανα το ιδιο tracert απο HOL και ειχε 56ms ping ...

post-1249-1416071354,684_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μεχρι χτες ηταν μια χαρα... Απο το απογευμα αρχισε τα "καλα"...

Τωρα εχει πεσει κατα 400ms...

Oχι τπτ αλλο αλλα παιζω Lineage2 σε noobwars server και δεν ειχα προβλημα μεχρι χτες.... :cry:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Εκανα και εγώ το λάθως πριν κάμποσο καιρό και πήγα Vivodi. Το ping μου είναι και εμένα μεγάλο (600ms) και κατέβαζα με πολύ μικρή ταχύτητα (56kbps). Σαν modem δηλαδή. Είχα ακούσει οτι μέχρι την Τρίτη 12-4-2005 θα έχει κάνει αναβάθμιση η Vivodi. Από χτες (10-4) είμαι με περίπου 300kbps. Τώρα επιτέλους χαμογελάω λιγάκι. Παρατήρησε κανείς άλλος αλλαγή με την vivodi απο Αθήνα? Πάντως μπορεί να κατεβάζω καλά τώρα, όμως το ping είναι ακόμα μεγαλο....600ms.....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από RaNd

Με Full LLU η Vivodi εδω και 3 μηνες πεταει!

0 ping, και πολυ καλες ταχυτητες! ;) και 500λεπτα το μηνα free!

0? πολυ περιεργο.

εγω παντος στο wow με την μονη συνδεση που ειχα lag ειναι με το adsl vivodi. forthnet isdn k adsl παιζω μια χαρα. με vivodi παιζει τρελο lag

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά από γνωστό μου άτομο μέσα στην vivodi και στο τμήμα της Dsl έμαθα για την αναβάθμιση που θα έκανε. Mου είπε οτι θα ολοκληρωνόταν σήμερα, ημέρα Τρίτη. Κατεβάζω πλέον με 360Kbps!

Σήμερα που κάνω ping παρατηρώ οτι εντός Ελλάδας έχει βελτιωθεί πολύ σε σχέση με πριν (160ms ενώ πριν 600ms). Εκτός Ελλάδας το ping μου είναι 260ms σήμερα ενώ πριν +600ms. Πάντως (ορισμένες φορές) χάνονται πακέτα ακόμα.....:confused:

Αν έχει κανένας άλλος vivodi από Αθήνα, ας στείλει το ping του και τα kbps να δούμε που είμαστε εμείς οι vivodiανοί.....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.