Jump to content



Προβλημε με usb


iliastra

Recommended Posts

Παιδια καλησπερα,

εχω ενα σοβαρο θεμα με το pc μου...σημερα ειδα οτι βγηκε νεο update για την καρτα γραφικων μου και ειπα να το κανω....αφου το κατεβασα, μπηκα στην προσθαφαιρεση προγραμματων και εκανα uninstall το AMD catalyst (δλδ τα παλια driver)...κανω επανεκκινηση οπως μου ζηταει αλλα οταν πηγα να μπω στα win8 το ποντικι και το πληκτρολογιο νεκρα, καμια μα καμια θυρα usb δεν λειτουργει......αφου δεν βρηκα λυση τλκ μπορεσα και μπηκα μεσω teamvier απο το laptop sto pc....εκανα εγκατασταση το νεο catalyst, επανεκκινηση, αλλα το προβλημα υπαρχει ακομα.....στην διαχειρισει συσκευων μου δειχνει ολες τις θυρες usb με ενα κιτρινο σηματακι με ενα μαυρο θαυμαστικο, οταν παταω πανω τους για να τα κανω update software μου λεει οτι ειναι ηδη ενημερωμενα με το πιο προσφατο λογισμικο.....δεν ξερω τι να κανω pls help...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.