Jump to content



πρόβλημα με αποκωδικοποιητή crypto ReDi 211


thanasis8

Recommended Posts

Εχω συνδέσει στον αποκωδικοποιητή crypto ReDi 211 ένα εξωτερικό δίσκο verbatin γιά να κάνω εγγραφές. Ομως μετα απο ένα χρονικό διάστημα (περίπου 2 ώρες) που μένει ανοικτός ο αποκωδικοποιητής σβήνει. Αποτέλεσμα: δέν μπορώ να κάνω προγραμματισμό εγγραφής με χρονοκαθυστέρηση. Επίσης κάθε φορά που κάνω προγραμματισμένη εγγραφή όταν τελειώνει σβήνει και ο αποκωδικοποιητής.

Link to comment
Share on other sites

Εχω συνδέσει στον αποκωδικοποιητή crypto ReDi 211 ένα εξωτερικό δίσκο verbatin γιά να κάνω εγγραφές. Ομως μετα απο ένα χρονικό διάστημα (περίπου 2 ώρες) που μένει ανοικτός ο αποκωδικοποιητής σβήνει. Αποτέλεσμα: δέν μπορώ να κάνω προγραμματισμό εγγραφής με χρονοκαθυστέρηση. Επίσης κάθε φορά που κάνω προγραμματισμένη εγγραφή όταν τελειώνει σβήνει και ο αποκωδικοποιητής.

Μου φαίνεται για "γονική προστασία", "γονικό κλείδωμα" ή "ασφάλεια παιδιών" ή κατι παρεμφερές. Ρίξε μια ματιά στις ρυθμίσεις ή στο manual αν έχεις. Διαφορετικά θα έχει ενεργοποιηθεί κάποιος χρονοδιακοπτης για αυτόματο κλείδωμα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.