Jump to content



ΑΦΙΣΑ για την εκθεση


modelakias

Recommended Posts

εψαξα να βρω το θεμα μου..αλλα δεν θυμαμαι που το εβαλα...τελικη αφισα ειναι αυτη...unnamed.jpg..πιστευω να σας αρεσει....φυσικα ειστε ολοι καλεσμενοι να ποιουμε καφεδακι....

Link to comment
Share on other sites

Τραγικά τα σοβατεπί στις φώτο, κατά τα άλλα καλή είναι. Γιατί δεν πήρες αυτούσια μια λευκή που σου είχε κάνει ένας από εδώ?

οταν λες "σοβατεπι" τι ενωεις ? η σκια που κανουν το πλαισιο στα αεροπλανα ? η επιδης ειναι ολοι ασπρη ?

και κατι ακομα που ξεχασα να σας πω, αυτη την σειρα που βλεπεται μου την ειπε ο δημος να την φτιαξω ετσι την ηθελε...

Link to comment
Share on other sites

Τον τοίχο εννοώ. Φαίνεται βιαστικό. Πετάξαμε 2 μοντέλα σε μια άκρη στο πάτωμα και τα τραβήξαμε φώτο με μια πρόχειρη πατάτα και τα βάλαμε στην αφίσα, δε νομίζεις?

Link to comment
Share on other sites

...που μπορεις ευκολα να βελτιωσεις με μερικες κολλες χαρτι λευκες να κρυψεις τις γωνιες (μετα ενα ελαφρυ clone tool στα σημεια ενωσης) και να βαλεις 2 λευκα φωτα να φωτισεις τα μοντελα (ενα αριστερα αλλο δεξια) και θα ειναι σουπερ

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=32387]modelakias[/MENTION]

Πολύ καλύτερη από την προηγούμενη, αλλά θέλει δουλειά.

unnamed-12085.jpg

Αυτές είναι μερικές συμβουλές.

Εδώ είναι το προηγούμενο θέμα σου.

http://www.thelab.gr/off-topic/akouw-gnomes-135288.html

Έγινε επεξεργασία από Volrath
Link to comment
Share on other sites

η σειρα που βλεπετε και οτι εχω γραψει ετσι ακριβως τα θελει ο Δημος και οχι εγω ,γιατι μου το τονησε 3 φορες εχω φτιαξη -σβηση αυτην την αφισα...κουραστικα...και δεν ειμαι και ο ειδικος ουτε υπαρχουν ευρα για να μου την φτιαξουν.σας ευχαριστω παντως για αλλη μια φορα ολους σας για της συμβουλες σας!!! και σας περιμενω για καφε να τα πουμε και απο κοντα...:banging:

Link to comment
Share on other sites

δεν θελω να γινω περιεργος , μιας και τωρα ειδα το θεμα . αλλα θα σε πληρωσουν να το κανεις , η εντελος εθελοντικη δουλεια , γιατι αμα υσχιει το 2ρο με τοσα "θελω " του Δημου , ας βρει αλλον να το κανει λολ .

οσο για αυτο που παρουσιασες , δεν μαρεσουν ουτε εμενα οι φωτο , πολυ προχειρες φαινονται

Link to comment
Share on other sites

τι να κάνω φίλε...δίνει τον χώρο βλέπεις...να μαλώσω ? δεν βαριεσε...σε ευχαριστώ για το ενδιαφέρων σου....βασικά έμενα με ενδιαφέρει να γίνει η εκθεση και οχι πως θα είναι η αφίσα...καλή είναι ...από την πρώτη που είχα καλύτερη...:TD:

Link to comment
Share on other sites

αααααα καταλαβα ....

το μονο σιγουρο ειναι , οτι ειτε κανεις την καλυτερη αφισα , ειτε την χειροτερη , παλι ο ιδιος κοσμος θα ερθει . Δεν ειναι κανα παραλιακο κλαμπ που να θες να ψαρεψεις κοσμο , το κοινο σου ειναι στανταρ

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

θα έχουμε και online κάμερα. για αυτούς που είναι μακρυά .:T:

mihaelpapadakis on USTREAM: static model plastic. Other Gaming

και η τελική αφίσα είναι αυτή...δεν υπάρχει άλλος χρόνος να ασχοληθώ...

ayto.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.