Jump to content



τανκ υδροψυξης


absolom

Recommended Posts

Έχω ακριβώς το ίδιο που έκανες link απλά σε Black nickel και σκέφτομαι να το αλλάξω.
μου κανει πες μια τιμη, αν σε ενδιαφερουν ανταλλαγες εχω ενα τανκ της ek dual 5.25, με flow meter, τυχον διαφορα τιμης συζητησιμη
Link to comment
Share on other sites

Φυσιολογική τιμή είναι τα 15 ευρώ. Δεν έχει κλείσει χρόνο αλλά πρέπει να λύσω την υδροψυξη για να δω μήπως έχει πάρει χρώμα από το υγρό αν και είναι 3 μήνες στημένο με χρωματιστό.

Δωσμου λίγες μέρες γιατί δεν έχω χρόνο για λύσιμο μέχρι την Πέμπτη σίγουρα.

Ανταλαγή δεν με ενδιαφέρει γιατί έχω ήδη 2 τανκ για αντί κατάσταση.

Link to comment
Share on other sites

Φυσιολογική τιμή είναι τα 15 ευρώ. Δεν έχει κλείσει χρόνο αλλά πρέπει να λύσω την υδροψυξη για να δω μήπως έχει πάρει χρώμα από το υγρό αν και είναι 3 μήνες στημένο με χρωματιστό.

Δωσμου λίγες μέρες γιατί δεν έχω χρόνο για λύσιμο μέχρι την Πέμπτη σίγουρα.

Ανταλαγή δεν με ενδιαφέρει γιατί έχω ήδη 2 τανκ για αντί κατάσταση.

μια χαρα με την ησυχια σου,οταν εισαι ετοιμος να το στειλεις στειλε μου μυνημα, το κλεινω δηλαδη.πληρωμη με καταθεση και αποστολη με απλο δεμα ελτα,(χρεωση 1.5ε) ειναι οκ?
Link to comment
Share on other sites

ναι νομίζω είναι οκ.

Μην κλείσεις ακόμα τίποτα γιατί ξαναλέω οτι φοβάμαι μήπως έχει πάρει χρώμα απο το υγρό. Του έβαλα mayhem pastel.

εγινε βρε συ βλεπουμε , παντως αν ειναι οκ το θελω τι χρωμα ηταν κοκκινο ?
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.