Jump to content



αμεση αγορα κινητου


sakinor

Recommended Posts

Παιδια καλισπερες,

Εδωσα το note 2 σε φιλο και τωρα ψαχνω αμεσα ενα καινουργιο ακομη και αυριο δηλαδη

το budjet ειναι 300 ευρω και σκεφτομαι να παω σε note 3 neo

Σκεφτομαι μηπως και για g2 αλλα με ψιλοχαλαει η μη αποσπωμενη μπαταρια και η ελλειψη sd card

Για το note 3 neo τι λετε? Αξιζει τα λεφτα του?

Απο την αλλη υπαρχει και το lumia 1320 αλλα με κατωτερα specs

Εσεις τι προτεινετε?

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν παίζεις φανατικά παιχνίδια και σε καλύπτουν τα Windows Phone σαν OS 1320 με κλειστά μάτια. Vrm για τα λεφτά του.

Από την άλλη το LG g2 είναι και αυτό vfm εδώ που έφτασε και αν δεν έχεις θεμα με τα 16gb είναι η καλύτερη επιλογή σε αυτό το budget

Link to comment
Share on other sites

παντως απο το note2 μη περιμενεις να δεις "διαφορες" με καποια απο αυτα τα κινητα.

πιο πολυ θα θες να τις δεις , παρα οτι υπαρχουν εκτος αν εισαι κανας [MENTION=478]sebastian[/MENTION] που βαζει το κινητο σε μικροσκοπιο και αναλυει το καθε πιξελ ξεχωριστα

Link to comment
Share on other sites

LG G2 θα σου προτείνω και εγώ.

Σε αυτά τα χρήματα, δεν έχει αντίπαλο.

Ευτυχής κάτοχος εδώ και 7μηνες, μόνο τα καλύτερα έχω να πω.

Προηγούμενη μου συσκευή ήταν το Note II, οπότε σου λέω ως πρώην χρήστης ότι θα δεις διαφορά σε smoothness και ταχύτητα.

Όσο περι χωρητικότητας, βάζεις otg και είσαι άρχοντας.

Sent from LG G2

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου ,καταλαβαίνεις οποτε οτι η "νορμάλ" χρήση ,δεν ειναι νορμάλ για ολους.

Αν όντως εννοείς τον αριθμό 100 ,τη χρήση που κάνεις εσυ σε 4 μέρες ,κυριολεκτικά ,την κανω σε 5 ωρες.

Ξεφτυλιζω την υπέρτατη μπαταρία του note 2 σε μιση μερα αν εχω κέφια :p.

Aν το χρησιμοποιώ σαν τηλέφωνο (τραγικό για μενα να παρει κάποιος παντοφλοφωνο για να κανει κλήσεις μονο ,αλλα λεμε) βγάζει καποια πολλα 24ωρα ( μου έτυχε μια φορα και δεν ειχα ιντερνετ πουθενά.)

Συνεχίζω να αμφισβητώ ανοιχτά τον αριθμό που διαβάζουν τα ματάκια μου πάντως.

Link to comment
Share on other sites

Ήρθες στα λόγια μου λεπον ξεlol.

Αυτο που λες νορμάλ ,δεν ειναι νορμάλ και για τους υπόλοιπους ,οποταν δεν ξερεις αν θέλουν μπαταρια η οχι για να τους παροτρυνεις να το πάρουν σαν "συσκευη που κρατάει πολυ η μπαταρια".

Με τη χρήση που περιγράφεις δια της εικόνας ,και nexus 4 να ειχες ,πάλι υπερυπερυπερικανοποιητικα θα σου κράταγε.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικα δε παροτρυνω να παρει κανεις τιποτα απλα αναφερω τη χρηση του κανω.Εδω που τα λεμε ομως η μπαταρια του βγαζει ανετα μια μερα και παραπανω παιζοντας συνεχεια Real Racing 3 και λιγο Clash of Clans οπως εκανα την πρωτες μερες που το ειχα παρει και ασχοληθηκα.Ειναι και απο τα ποιο δυνατα της αγορας της αγορας σε κορυφαια τιμη ,παντως να πει καποιος με πηρε στο λαιμο του ο Thorlite αμα το παρει δυσκολο.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.