Jump to content



e-shop ....μεντολες ...


Recommended Posts

παραγγελία ... τρίτη 15/07 ένα σετακι μητρική- επεξεργαστή - μνήμη -τροφοδοτικό - vga ....

κουτί και σκληρούς είχαμε .... επιλογή για συναρμολόγηση διαθέσιμη .... (??? πως ??? σε τι ;;; στον αέρα) ,

δεν την επιλέγω .... έρχονται πέμπτη 17/07 (σφαίρα ε ; ) . παραλαμβάνουμε και τα φέρνω σπίτι για setup .

πρώτο κουτί μητρική , ασφράγιστο , ούτε ένα αυτοκόλλητο , τίποτα ..κάτι να λέει ότι πήρες κάτι καινούργιο (το παλικάρι στο κατάστημα με διαβεβαίωνε ότι καμία μητρική δεν έχει αυτοκόλλητο) .

Κάρτα γραφικών , μια από τα ίδια ..... όλα τα άλλα .... σφραγισμένα για τα καλά (χαζοί είναι ;;;; ) .

Ανοίγω λοιπών μητρική ... βγάζω το καπάκι προστασίας , και παρατηρώ κάτι παράξενο .... ανάβω το φακό ... και βλέπω ~8 πινάκια στραβωμένα και μάλιστα τα μισά προς μια κατεύθυνση και τα άλλα μισά προς άλλη ... εξοργίζομαι ... και όπως είναι παίρνω την μητρική και πάω στο κατάστημα (περιφέρεια , χωρίς σέρβις) και του δείχνω την μητρική , την παραλαμβάνει και μου λέει θα σε ειδοποιήσουμε για το αποτέλεσμα του ελέγχου.

ΔΗΛΑΔΗ ... ΤΟ E-SHOP ΘΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙ .... ΑΝ Η ΜΗΤΡΙΚΗ ΧΑΛΑΣΕ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ ...

ΜΙΑ ΜΗΤΡΙΚΗ ΠΟΥ ΜΟΥ ΠΑΡΕΔΩΣΕ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΔΙΑΣΦΑΛΙΖΕΤΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΙΧΕ ΠΙΑΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ , ΘΑ ΚΡΙΝΕΙ (ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΜΥΡΙΣΕΙ ΤΑ ΝΥΧΙΑ ΤΟΥ ) ΑΝ ΤΟ ΣΤΡΑΒΩΣΑ ΕΓΩ .....

ΑΠΕΔΕΙΞΕ ΤΩΡΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΕΛΕΦΑΝΤΑΣ.

ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΛΟΙΠΟΝ .... ΚΑΝΕΝΑ ΝΕΟ (ΣΗΜΕΡΑ ΛΕΕΙ ΕΦΤΑΣΕ ΣΤΟ ΣΕΡΒΙΣ)

έδωσα 600 ευρω .... μια βδομάδα τώρα , δεν έχω υπολογιστή , και περιμένω την ΔΙΚΗ του e-shop . . . . .

επειδή δεν θα το αφήσω έτσι (δεν μασάω κουτόχορτο) , ακούω τι απόψεις σας , πριν πάρω αύριο για το μπινελικι .

ευχαριστώ εκ των προτέρων για την βοήθειά σας .

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.