Jump to content



NOTEBOOK IBM MONO 699�


R@tNET

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από R@tNET [Σήμερα, στις 00:54]

NOTEBOOK IBM R50e VROBYGG

(...είναι προσφορά του MULTIRAMA...):blink:

Celeron M 1.4 GHz/ Μνήμη: 256 MB/ Σκληρός Δίσκος: 30 GB/ DVD ROM-CD RW (combo)/ Οθόνη: 15 TFT/ Κάρτα Γραφικών INTEL EXTREME GRAPHICS 2 64 MB shared/ MS Windows XP Home:unsure:

Μόνο 699 !!!(η τιμή δεν περιλαμβάνει Φ.Π.Α.):blink:

Εμένα προσωπικά δέν μου γεμίζει το μάτι.

Link to comment
Share on other sites

:clap: :clap: Επιτέλους το multirama ενημέρωσε την ιστοσελίδα του :clap: :clap::clap: :clap: και έβαλε μέσα και την προσφορά με τον IBM :hehe:

http://www.multirama.gr/Multirama/product.aspx?a_id=111&cc_id=BrandedNote&cp_id=50590

:innocent:

Link to comment
Share on other sites

παντως εγω γενικα τα Μ δεν τα πολυπαω απο τιμες... οσες φορες ειχα συγκρινει με αλλα μαγαζια ηταν πιο ακριβα ... και επιπλεον ειχαν πολυ μικρη ποικιλια σε ετοιμοπαραδοτα ....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από abarth [Σήμερα, στις 23:17]

παντως εγω γενικα τα Μ δεν τα πολυπαω απο τιμες... οσες φορες ειχα συγκρινει με αλλα μαγαζια ηταν πιο ακριβα ... και επιπλεον ειχαν πολυ μικρη ποικιλια σε ετοιμοπαραδοτα ....

Γιατί... πότε είχε ετοιμοπαράδοτο ο Multirama;;; :hehe: :hehe: :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Πέρναγα από το Multirama και λέω δεν ρωτάω για το laptop!!!- πάω μέσα να ρωτήσω και... μπλα... μπλα... μπλα... και μου λέει: -δεν το έχουμε εδω... μόνο με παραγγελία... Αααν! έχουν μείνει κομμάτια ακόμα...:worship:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από R@tNET

Πέρναγα από το Multirama και λέω δεν ρωτάω για το laptop!!!- πάω μέσα να ρωτήσω και... μπλα... μπλα... μπλα... και μου λέει: -δεν το έχουμε εδω... μόνο με παραγγελία... Αααν! έχουν μείνει κομμάτια ακόμα...:worship:

Τρελή προσφορα εφυγαν σφαίρα ολα τα κομμάτια ...:p:P:P:P:P:P:P:P

Σε φορητούς δεν εχω βρει πουθενά καλύτερες τιμες απο το Play247

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από LordOfRings [Χθες, στις 00:10]

Τρελή προσφορα εφυγαν σφαίρα ολα τα κομμάτια ...:p:P:P:P:P:P:P:P

Σε φορητούς δεν εχω βρει πουθενά καλύτερες τιμες απο το Play247

Play247!!!!! !!!!! :wassat:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.