Jump to content



780ti Vs 290X (?)


Recommended Posts

Eγω δεν θα αγοραζα το RM850 γιατι εχει αρκετα θεματα με coil whine κατι που στο AX860 εχουν φτιαχτει και τo dcii δεν εχει προσαρμοστει καλα στην X290 οπου ανεβαζει πολυ θερμοκρασια.

Ohh well!

και το ax860 συγκριτικα με τον προκατοχο του εχει εκνευριστικοτατο φουρφουρι.. οποτε να χαμε να λεγαμε..

το θεμα ειναι οτι το παιδι εκανε τις επιλογες του , και το μονο που πρεπει να λεμε τωρα ειναι να τα χαρει και τιποτε αλλο, εγω θα επαιρνα , εγω δεν θα επαιρνα. δεν βγαζει πουθενα τετοια συζητηση

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Αι μωρε στριμμένοι ολοι του ενος του ξινίζει του αλλου του βρωμαει :p

Μια χαρα αγορα εκανε.

Ηθελε να αλλαξει στρατοπεδο και το εκανε.

Ξερετε πολυ καλα οτι αυτα τα περιμενε για νεο πραγμα ειναι κουραφεξαλα κατι φορες...

αν εχεις τα φραγκα και σε τρωει το πωλαρακι σου δεν περιμενεις ουτε μια μερα για αγορα:upside:

Link to comment
Share on other sites

Αι μωρε στριμμένοι ολοι του ενος του ξινίζει του αλλου του βρωμαει :p

Μια χαρα αγορα εκανε.

Ηθελε να αλλαξει στρατοπεδο και το εκανε.

Ξερετε πολυ καλα οτι αυτα τα περιμενε για νεο πραγμα ειναι κουραφεξαλα κατι φορες...

αν εχεις τα φραγκα και σε τρωει το πωλαρακι σου δεν περιμενεις ουτε μια μερα για αγορα:upside:

γιατι το αδικο συστημα επιτρεπει +1 like?

ηθελα να βαλω εικοσι-εφτα εκατομμυρια!

Μα πια με τις οικονομικολογιες... "Μην παρεις Χ", "μην παρεις Ti", "παρε οριακο τροφοδοτικο γιατι ειναι μοδα"

Η αληθεια ειναι πως καταλαβαινω οτι καποιοι θεωρησαν πως η γνωμη τους που ζητησε ο θεματοθετης πηγε στα σκουπιδια, αλλα οταν ο αλλος ρωταει τι να παρω ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ και του λες περιμενε 2 μηνες, ειναι λογικο να σε απορριψει.

Οταν επισεις ρωταει "να παρω την 780ti ή τη 290x" και αντι να του εξηγησεις τις διαφορες αναμεσα στις δυο καρτες καθεσαι και του κανεις μαθηματα οικονομικων ωστε να μην παρει ti ή x και να παρει σκετη, παλι θα σε απορριψει... (ο ιδιος ο τιτλος αυτο δε ρωταει? Δε ρωτησε ο ανθρωπος αν θα παρει σκετη η με απ ολα, αυτο ηδη το ειχε ξεκαθαρισει... ο διχασμος του ηταν απλα αναμεσα στα πρασσινα και στα κοκκινα)

Έγινε επεξεργασία από Nick74
Link to comment
Share on other sites

και το ax860 συγκριτικα με τον προκατοχο του εχει εκνευριστικοτατο φουρφουρι.. οποτε να χαμε να λεγαμε..

Tι εννοεις?

Ολες οι προηγουμενες γενιες βλεπε Corsair AX750/850 κλπ ειναι Seasonic KM2 platform, ενω η τελευταια Corsair AX760/860 κλπ ειναι Seasonic KM3. Επιπλεον ειναι πολυ μικροτερα σε μεγεθος, αρα ειναι σημαντικο να πας στo AX860.

Tα RM750/850 ειναι απο Chicony Power Technology (Hipro) με οτι σημαινει αυτο (προβληματα με θερμοκρασια, χρησιμοποιηση taiwanese υλικων μετριας ποιοτητας κλπ). Aν ηταν θεμα χρηματων αντι για αγορα της σειρας RM θα μπορουσε να παει σε καποιο αρκετα φθηνοτερο της Antec ή XFX που ειναι seasonic oem σχεδια.

Έγινε επεξεργασία από narcomenos
Link to comment
Share on other sites

είχα και το ax850 και το ax860. Το ax860 αν το βάλεις το αυτί σου δίπλα στο τροφοδοτικό κάνει ένα αμυδρό coil whine όταν είναι σε load το σύστημα, μάλιστα το ax860 μου το κάνανε αντικατάσταση γιατί το πρώτο είχε αρκετά ενοχλητικό coil whine. Το ax850 ήταν dead silent, μέχρι που άρχισε να κάνει θόρυβο ο ανεμιστήρες στον 2ο χρόνο.

Μην κρίνεις καθαρά απο τα χαρακτηριστικά, τις πλατφόρμες και το marketing, κρίνε απο τους users. :)

Link to comment
Share on other sites

είχα και το ax850 και το ax860. Το ax860 αν το βάλεις το αυτί σου δίπλα στο τροφοδοτικό κάνει ένα αμυδρό coil whine όταν είναι σε load το σύστημα, μάλιστα το ax860 μου το κάνανε αντικατάσταση γιατί το πρώτο είχε αρκετά ενοχλητικό coil whine. Το ax850 ήταν dead silent, μέχρι που άρχισε να κάνει θόρυβο ο ανεμιστήρες στον 2ο χρόνο.

Μην κρίνεις καθαρά απο τα χαρακτηριστικά, τις πλατφόρμες και το marketing, κρίνε απο τους users. :)

Επειδη και εγω εχω και τα δυο που αναφερεις το ΑΧ860 δεν εχει κανενα προβλημα με coil whine, γιαυτο και το ανεφερα. Οτι προβληματα υπηρχαν με το θεμα αυτο λυθηκαν πριν το 2014 και το revision που κυκλοφορει αυτη την στιγμη (πχ η seasonic κυκλοφορησε το ss-860xp2). Επιπλεον ειχα ενα θεμα με το χωρο στο κουτι διοτι το ΑΧ850 ηταν πολυ μεγαλο με το 860 λυθηκαν τα θεματα αφου ειναι αρκετα μικροτερο και οπως θα γνωριζεις σχετικα με το θορυβο ο ανεμιστηρας ξεκιναει μετα απο ενα 60% load οποτε μιλαμε για 0db θορυβο. Η ουσια ομως σε οσα εγραψα ειναι οτι η διαφορα της σειρας AX με RM ειναι η μερα με την νυχτα.

Έγινε επεξεργασία από narcomenos
Link to comment
Share on other sites

Επειδη και εγω εχω και τα δυο που αναφερεις το ΑΧ860 δεν εχει κανενα προβλημα με coil whine, γιαυτο και το ανεφερα. Οτι προβληματα υπηρχαν με το θεμα αυτο λυθηκαν πριν το 2014 και το revision που κυκλοφορει αυτη την στιγμη. Επιπλεον ειχα ενα θεμα με το χωρο στο κουτι διοτι το ΑΧ850 ηταν πολυ μεγαλο με το 860 λυθηκαν τα θεματα αφου ειναι αρκετα μικροτερο και οπως θα γνωριζεις σχετικα με το θορυβο ο ανεμιστηρας ξεκιναει μετα απο ενα 60% load οποτε μιλαμε για 0db θορυβο. Η ουσια ομως σε οσα εγραψα ειναι οτι η διαφορα της σειρας AX με RM ειναι η μερα με την νυχτα.

δεν συγκρίνω τις σειρές, συγκρίνω 2 τροφοδοτικά που είχα, δεν αναφέρομαι στον θόρυβο του ανεμιστήρα αλλά των πυκνωτών. Βάλε να τρέχει κάτι intensive το pc και πάνε κοντά στο τροφοδοτικό και θα καταλάβεις τι λέω. Σε αυτό που θέλω να καταλήξω είναι πως δεν είναι το αγιο δισκοπότηρο το AX860, έχει παιδικά προβλήματα και αυτό όπως όλα τα τροφοδοτικά εξάλλου.

Link to comment
Share on other sites

δεν συγκρίνω τις σειρές, συγκρίνω 2 τροφοδοτικά που είχα, δεν αναφέρομαι στον θόρυβο του ανεμιστήρα αλλά των πυκνωτών. Βάλε να τρέχει κάτι intensive το pc και πάνε κοντά στο τροφοδοτικό και θα καταλάβεις τι λέω. Σε αυτό που θέλω να καταλήξω είναι πως δεν είναι το αγιο δισκοπότηρο το AX860, έχει παιδικά προβλήματα και αυτό όπως όλα τα τροφοδοτικά εξάλλου.

Το πρόβλημα αυτό που αναφέρεις συνεχίζει και στο κάνει και αυτή την στιγμή που μιλάμε (αφού δηλαδή στο άλλαξαν)?

Διοτι εμενα δεν το κανει ή τουλαχιστον δεν μπορω να το καταλαβω διοτι οταν τρεχει κατι intensive ανεβαζουν στροφες οι noctua oποτε πιθανως να το υπερκαλυπτουν. Το προβλημα ομως με το coil whine ηταν συνεχες ασχετα ποσο ρευμα τραβας απο το τροφοδοτικο γιαυτο σε ρωταω.

Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημα αυτό που αναφέρεις συνεχίζει και στο κάνει και αυτή την στιγμή που μιλάμε (αφού δηλαδή στο άλλαξαν)?

Διοτι εμενα δεν το κανει ή τουλαχιστον δεν μπορω να το καταλαβω διοτι οταν τρεχει κατι intensive ανεβαζουν στροφες οι noctua oποτε πιθανως να το υπερκαλυπτουν. Το προβλημα ομως με το coil whine ηταν συνεχες ασχετα ποσο ρευμα τραβας απο το τροφοδοτικο γιαυτο σε ρωταω.

δεν είναι πρόβλημα στο δεύτερο που πείρα. Στο πρώτο ήταν πρόβλημα, είχε πολύ υψηλό συνεχόμενο coil whine θόρυβο. Το δεύτερο δεν έχει το ίδιο πρόβλημα απλά ακούγεται αν πας δίπλα όταν είναι φορτωμένο το σύστημα, κάποιος άλλος μπορεί να μην το καταλάβει.

Μην κολλάς σε αυτό, 3 στα 3 AX που είχα προσωπικά παρουσίασαν αργά ή γρήγορα κάποιου είδους παιδικό πρόβλημα, εκεί θέλω να καταλήξω γιατί σε είδα που το υποστηρίζεις αρκετά σε αυτό το topic, έκανα μια επισήμανση απο την δικιά μου εμπειρία. Προσωπικά αν έπαιρνα τώρα psu θα δοκίμαζα κάποιο Supernova απο EVGA.

Link to comment
Share on other sites

Τρελαινομαι για τετοια θρεντ. Βγαινει ο αλλος ρωταει τι να παρω.

Του λεμε το πιο λογικο που ειναι κρατησου σκαρτο ενα μηνα να βγουν οι μαξγουελ, οχι βιαζεται.

Οι περισσοτεροι του λενε 290, τελικα παιρνει 290χ. Στην ουσια γραμμενη η αποψη των αλλων, πηρε αυτο που του γυαλισε. .

LOL μεγαλη αληθεια.

Ειδικα οι "Ωνασηδες" και "βολεμενοι" που κυκλοφορουν εδω μεσα ζουν και σε παραλληλο συμπαν λεμε....

Η ανεργια στα υψη και αυτοι στην κοσμαρα τους καθονται και ρωτανε κιολας τι πανακριβο hardware να αγορασουν και τελικα αγοραζουν το ακομα πιο ακριβο μοντελο της αγορας, αφου εχουν $$$ βολεψει $$$$ το δικο τους το "σαμαρι" τι τους νοιαζει για τους υπολοιπους τους ενδιαφερει ομων να κανουν μοστρα και διαφημιση και να πουλησουν μουρη στους υπολοιπους για το καινουργιο πανακριβο συστημα τους στην χρεοκοπημενη Ελλαδα...

Κατα τα αλλα μου αρεσει που κλαιγονται στον ΣΔΟΕ που δεν μπορουν να πιασουν τους φοροφυγαδες λες και δεν ξερουν ποιοι ειναι ενα ντου να εκανε μονο εδω μεσα το ΣΔΟΕ θα επεφτε πολυ γελιο αλλα κανουν και αυτοι τα στραβα ματια...

Αθανατη ελληνικη κοινωνια με τους βολεμενους σου και τα βυσματα σου (ααα ναι ξεχασα "κοινωνικες σχεσεις" τις λενε μην χεσω)....

Έγινε επεξεργασία από Vasot
Link to comment
Share on other sites

LOL μεγαλη αληθεια.

Ειδικα οι "Ωνασηδες" και "βολεμενοι" που κυκλοφορουν εδω μεσα ζουν και σε παραλληλο συμπαν λεμε....

Η ανεργια στα υψη και αυτοι στην κοσμαρα τους καθονται και ρωτανε κιολας τι πανακριβο hardware να αγορασουν και τελικα αγοραζουν το ακομα πιο ακριβο μοντελο της αγορας, αφου εχουν $$$ βολεψει $$$$ το δικο τους το "σαμαρι" τι τους νοιαζει για τους υπολοιπους κατα τα αλλα κλαιγονται στον ΣΔΟΕ που δεν μπορουν να πιασουν τους φοροφυγαδες λες και δεν ξερουν ποιοι ειναι....Ενα ντου να εκανε εδω μεσα το ΣΔΟΕ θα επεφτε πολυ γελιο

Αθανατη ελληνικη κοινωνια με τους βολεμενους σου και τα βυσματα σου (κοινωνικες σχεσεις τις λενε μην χεσω)....

Κοιτα, βρισκεσαι σε ενα φορουμ ΥΠΕΡΚΑΤΑΝΑΛΩΤΩΝ οπου τα προβληματα των συμμετεχοντων ειναι ολα 1st world problems, και στη σπαει που οι "ωνασηδες κι οι βολεμενοι" συζητανε για το "πανακριβο" hw που θελουν να αγορασουν?

Μηπως? -λεω τωρα- αυτο ειναι η μεγαλυτερη τρολλια που εχει γραφτει?

Δηλαδη επειδη ο κοσμος εχει χιλια μυρια προβληματα, πρεπει ΚΑΙ ΕΔΩ να καθισουμε να συζηταμε για ανεργιες, πεινες, αρρωστιες, σεισμους λοιμους καταποντισμους, προβληματα στυσης, συνταγες μαγειρικης που δεν πετυχαν, το συνδρομο να ξερνας μετα απο ξυδια, το αιωνιο φιλοσοφικο ερωτημα αν η κοτα εκανε το αυγο η το αυγο την κοτα (btw το αυγο εκανε την κοτα, το πρωτο αυγο κοτας το εκανε κοτοσαυρος) κτλ κτλ κτλ και να αφησουμε τα "πανακριβα hw και τις μαλ...ες που διαπραγματευεται αυτο το site"?

Αντε τραβα και στο cosmo.gr και καντους κυρηγμα οτι ασχολουνται με βλακειες τη στιγμη που παιδια ορκ στη Μορντορ παιθαινουν απο πεινα:hehe:

τραβα και σε ενα site με παλαβους με αμαξια και πες τους να παρουν τριτο χερι lada επειδη ...χροκωπιες σδοε, μερκελ, αυγολεμονα, κανιβαλοι στην αφρικη που πεινανε επειδη δεν πανε πια ιεραποστολοι και δε συμμαζευεται...

Βεβαια και μονο που εχεις βρει το thelab ΚΙ ΕΣΥ ΒΟΛΕΜΕΝΟΣ ΕΙΣΑΙ.

Αν σου ειχαν κοψει τη συνδεση, δεν ειχες φαει 7 βδομαδες, κοιμοσουν σε παγκακια και οι υπαλληλοι του δημου πηγαιναν να σε πεταξουν επειδη σε περασαν για πεθαμενο απο τη μυρωδια δε θα καθοσουν να διαβασεις αυτα τα ποστ των "βολεμενων ωνασηδων" ουτε θα ειχες 1300 ποστς, οποτε αστο... (στην τελικη δεν αποκλειεται ΕΣΥ να σκορπας χιλιαρικα για το κολοφτιαγμενο τουτου σου η οτι αλλη βλακεια θεωρεις "σημαντικη" αλλα χωνεσαι στο θεματοθετη που ρωταει για καρτουλες που εχουν κανα πεντακοσαρικακι χοντρα ψιλα, επειδη εσυ θεωρεις την επιλογη καρτας γραφικων κατι υποδαιεστερο επειδη δεν εχει νικελωμενη εξατμιση που κανει πρρρρττττ πρρρρτττττ ουτε subwoofer που να κανει ολους γυρω σου να θελουν να σε γδαρουν ζωντανο και να σε παστωσουν σε χοντρο αλατι πριν σε πεταξουν σε μια λιμνη με οινοπνευμα και μετα πεταξουν κι ενα αναμενο σπιρτο)

Απλα αλλοι μπορουν να παρουν κατι καλυτερο αλλοι οχι, γιατι απλα βαζουν αλλες βλακειες ως προτερεωτητα και θεωρουν το hw ως κατι υποδεεστερο, οκ και τι μ αυτο? ΑΣ ΕΒΑΖΕΣ ΚΙ ΕΣΥ ΣΤΙΣ ΠΡΟΤΕΡΕΟΤΗΤΕΣ ΣΟΥ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΚΑΡΤΑ ΓΡΑΦΙΚΩΝ ΑΝ ΖΗΛΕΥΕΙΣ πρεπει ντε και καλα ολη τη ζηλια και τη μνησικακια να τη βγαζει καποιος σε ενα ποστ φοροντας τα ρασα του ιεροκυρηκα?

"ο ταδε θελει καρτα γραφικων ενω τα παιδια στην αφρικη πεινανε" Ε ΚΑΙ? στα @@ του του θεματοθετη, βρισκεται σε ενα site που πραγματευεται ακριβως αυτα τα θεματα, και κατα βαθος στα @@ σου και σενα γιατι διαφορετικα δε θα ασχολουσουν καν με τετοιες σελιδες, θα ειχες πουλησει ολα σου τα υπαρχοντα, θα ειχες παει νοσοκομος σους γιατρους χωρις συνορα και θα ειχες γινει τροφη για τα καημενα κανιβαλακια που πεινανε!

ΕΛΕΟΣ πια με τους γραφικους παπαδες και τους ιεροεξεταστες των φορα που προσπαθουν να γεμισουν ηλιθιες τυψεις τον κοσμο για τα αμαρτηματα του , στον 21ο αιωνα ζω οχι στο μεσαιωνα

Έγινε επεξεργασία από Nick74
Link to comment
Share on other sites

[Κοιτα, βρισκεσαι σε ενα φορουμ ΥΠΕΡΚΑΤΑΝΑΛΩΤΩΝ οπου τα προβληματα των συμμετεχοντων ειναι ολα 1st world problems, και στη σπαει που οι "ωνασηδες κι οι βολεμενοι" συζητανε για το "πανακριβο" hw που θελουν να αγορασουν? KΛΠ ΚΛΠ αστειοτητες προσωπικης επιθεσης....

Ακου εδω σε αντιθεση με εσενα θα ειμαι συντομος επειδη γινεσαι γελοιος και βγαινεις σε δικα σου φανταστικα συμπερασματα επιστημονικης φαντασιας για το προσωπο μου θα σε παρακαλουσα οπως εγω δεν αναφερα συγκεκριμενα ονοματα, μιας και δεν γνωριζω προσωπικα κανεναν, ετσι και εσυ και να μην προβαινεις σε θεωριες επιστημονικης φαντασιας φτιαγμενες απο το μυαλουδακι σου προς το προσωπο μου. Ειμαι κατανοητος κυριε μεγαλε θεωρητικε ;;;

YΓ: Τα περι ζηλιας που μου εγραψες τα λενε και τα δεκαπενταχρονα στο γυμνασιο (οπως και οι Ρουβιτσες οταν θιξεις το ειδωλο τους) ακομα να το ξεπερασεις αυτο το σταδιο ποσο εισαι ακομα 15 χρονων για να μου πετας τετοια βλακωδη δικαιολογια ;; Αστα για το ανηψακι σου τα περι ζηλιας και μην γινεσαι αστειος οκ η για τους συνομηλικους σου σε περιπτωση που εισαι εφηβος...

ΥΓ2: Αμα χτυπαγε το ΣΔΟΕ εδω μεσα και ζητουσε IP διευθυνσεις και λεπτομερειες αμφιβαλεις οτι θα επιανε φοροφυγαδες εδω μεσα ;; Δεν ανηκω στην νομενκλατούρα εδω μεσα δεν μου τρεχουν τα φραγκα απο τα πατζακια και ουτε διαφημιζω καθε τρεις και λιγο τις πανακριβες αγορες μου οτι μου πηρανε το πηραν εξαλλου χωρις να εχω κλεψει και χωρις να βγαζω μαυρα χρηματα ειμαι κατανοητος και ασε τις μπουρδες που μολις μου εγραψες λες και με γνωριζεις και απο χτες

YΓ3: Σχετικα με τα 1200+ μηνυματα μου τα περισσοτερα απο αυτα ειναι στο gaming section αμα δεν το παρατηρησες μεγαλε. Εκτος και αμα το gaming section του thelab θεωρειται και αυτο για τους βολεμενους με πανακριβα hardware τοτε οντως θα ειναι δικο μου το λαθος που συμμετεχω στην elite της φρυγανιας που κυκλοφορει εδω μεσα

YΓ4: Δεν μιλησα πουθενα με ονοματα αλλα για να πεταχτηκες τοσο ενοχλημενος σαν την τσουτσου κανοντας μου και προσωπικη επιθεση μαλλον εχω καπου δικιο

Έγινε επεξεργασία από Vasot
Προστεθηκαν μερικα
Link to comment
Share on other sites

μα και συ ρε βασοτ το πηγες το θεμα εντελως ακυρα... εισαι οντως σε φορουμ που τετοια λεγονται και ξαφνικα πεταξες τα προβληματα της ελλαδας. ασχετο. ολοι τα ξερουμε, ολοι φταιμε πολυ η λιγο, ολοι κρινουμε, ολοι αγοραζουμε υπολογισταρες.

εσυ τον γνωριζεις δλδ τον οπ που τον λες ωναση και βολεμενο επειδη, ακουσον, αγορασε περσι μια καρτα γραφικων... και ζητιανος να σαι τα μαζευεις τα λεφτα καποτε. ο ωνασης σε πληροφορω εχει τετραπλο sli titan και τον ξερουν τα φορουμ σαν kingpin :p

παω για μπανιο τωρα. γιατι ειμαι βολεμενος και εχω βενζινη φουλ :)

Link to comment
Share on other sites

LOL μεγαλη αληθεια.

Ειδικα οι "Ωνασηδες" και "βολεμενοι" που κυκλοφορουν εδω μεσα ζουν και σε παραλληλο συμπαν λεμε....

Η ανεργια στα υψη και αυτοι στην κοσμαρα τους καθονται και ρωτανε κιολας τι πανακριβο hardware να αγορασουν και τελικα αγοραζουν το ακομα πιο ακριβο μοντελο της αγορας, αφου εχουν $$$ βολεψει $$$$ το δικο τους το "σαμαρι" τι τους νοιαζει για τους υπολοιπους τους ενδιαφερει ομων να κανουν μοστρα και διαφημιση και να πουλησουν μουρη στους υπολοιπους για το καινουργιο πανακριβο συστημα τους στην χρεοκοπημενη Ελλαδα...

Κατα τα αλλα μου αρεσει που κλαιγονται στον ΣΔΟΕ που δεν μπορουν να πιασουν τους φοροφυγαδες λες και δεν ξερουν ποιοι ειναι ενα ντου να εκανε μονο εδω μεσα το ΣΔΟΕ θα επεφτε πολυ γελιο αλλα κανουν και αυτοι τα στραβα ματια...

Αθανατη ελληνικη κοινωνια με τους βολεμενους σου και τα βυσματα σου (ααα ναι ξεχασα "κοινωνικες σχεσεις" τις λενε μην χεσω)....

Τραγικό ,τραγικοτατο ποστ.

1) αν η ζωη δε σου φέρεται καλα ,βαλτα με τη ζωη και με τους ηγέτες μας που κανεις δεν ψήφισε κτλκτλ.

2) δε νομιζω οτι θα σου δωσει κανενας λογαριασμό που βρηκε τα λεφτά του.

3) υπάρχει και η εργασία ξερεις , μπορείς να βγάλεις λεφτα κι έτσι .

Χωρις βύσμα.

Τρελο;

Τι άλλο θα ακούσουμε εδω μεσα ρε φιλε ,χαχαχα ...

Πηγαινε τωρα στο φόρουμ των mercedακιδων να κραξεις την άδικη κενωνια...

Μη μπεις σε φόρουμ apple ,θα ξενερωσεις.

Link to comment
Share on other sites

Πλεον όποιος έχει λεφτά η τζοκερ θα εχει πιασει η λεφτα του μπαμπα.να έχει ιδρώσειγια αυτά τα λεφτά,το αποκλείουμε.οοοοοκ.vasot.διακρίνω μια μιζέρια στη ζωή σου, δεν είναι ανάγκη να την βγάζεις και εδώ.Δεν είμαι καπιταλας,πλούσιος και στα λέω, αλλά αγωνίζομαι όπως οι περισσότεροι άπο δω μέσα.Αλλά δε θα κλαίγομαι Επειδή βλέπω τον άλλον που παίρνει σλι τιταν και δε μπορω εγω.ΜΠΡΑΒΟ που υπάρχουν κάποιοι που μπορούν να λες.

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο καγκουρας μπορει να θεωρεισαι και εσυ με την 290σου (τυχαια καρτα) για εναν που παιζει μονο πασιέντζα.Μη κρίνουμε Έτσι εύκολα παίδες.

Με αυτη την εννοια το ιδιο και εσυ για εναν αγροτη που ειναι ολη μερα στο κτημα.

Το θέμα είναι ότι για τους προφανείς λόγους συνήθως η καγκουρια πάει πακέτο με την GTX Titan SLI.

Link to comment
Share on other sites

Μη μπεις σε φόρουμ apple ,θα ξενερωσεις.

Epic!!!!

Πρέπει να κλειδωθεί το thread γιατι μόνο κακίες θα γραφτούν.

Ας μεινουμε στην ΚΑΚΙΣΤΗ επιλογη που εκανε ο δημιουργός του thread τουλάχιστον, καθαρή αυτοκτονία! :hehe:

Έγινε επεξεργασία από sebastian
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.