Jump to content



Streacom FC8 Evo (htpc case) + μητρική mini itx 1150


hayabusa

Recommended Posts

Πωλείται το Streacom FC8 Evo σε ασημί χρώμα, ουσιαστικά αχρησιμοποίητο και φυσικά σε απολύτως άριστη κατάσταση. Συσκευασία και παρελκόμενα εννοείται πως υπάρχουν κανονικά.

Λεπτομέρες και τεχνικά χαρακτηριστικά μπορείτε να δείτε εδώ: FC8 Evo Fanless Chassis | Streacom

Τιμή 95€

Δεν συμπεριλαμβάνεται τροφοδοτικό, ωστόσο μπορείτε να αγοράσετε κάποιο pico psu από το amazon με σχετικά χαμηλό κόστος.

Το κουτί βρίσκεται στην Αθήνα αλλά μπορεί να αποσταλεί και οπουδήποτε αλλού κατόπιν συνεννόησης.

Επίσης μαζί μπορεί να δοθεί και η πλήρως συμβατή μητρική MSI Z87 gaming ΑC με ένα έξτρα κόστος 90€. (εξίσου άριστη, πρακτικά αχρησιμοποίητη, με το κουτί της και όλα της τα παρελκόμενα).

Ευχαριστώ :)

Link to comment
Share on other sites

η μητρική έχει κλείσει σε διπλανό φόρουμ και εκτός απροόπτου θα δοθεί αύριο.

Για το κουτάκι, η τιμή του μειώνεται στα 70€ (και δεν πρόκειται να πάει παρακάτω :) ). Δεκτές και τυχόν ανταλλαγές με hardware

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν δώσεις την μητρική την θέλω

Οκ, θα σε ενημερώσω αν αλλάξει κάτι :)

Εσυ ποιο τροφοδοτικο χρησιμοποιουσες γι'αυτο το κουτι?

Μπορεις να μου δωσεις καποια φωτο η καποιο link , για να δω ποσο κοστιζει?

Στις πολύ λίγες ώρες που το χρησιμοποίησα, είχα το pico psu της streacom το οποίο ήταν δανεικό.

Το συγκεκριμένο υπάρχει στο eshop αλλά κοστίζει αρκετά. Στο amazon εχω δει αρκετές λύσεις με σημαντικά χαμηλότερο κόστος [ame=http://www.amazon.co.uk/s/ref=nb_sb_noss_2?url=search-alias%3Daps&field-keywords=pico+psu]Amazon.co.uk: pico psu[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.